Witajcie :D

Zaczęty przez Asfytar, Maj 05, 2013, 22:21:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

Asfytar

Witajcie, Welcome, Willkommen, Bienvenue, Добро пожаловать, Benvenuto, Bienvenidos, Vítejte, أهلا وسهلا, Добредојдовте, Bonvenon :D

Do pierwszych trzech nie musiałem używać tłumacza :D

Nazywam się Filip 'Asfytar' Kowalski. Mam tą przewagę, że nawet jak podam nazwisko to pozostaję anonimowy :P
Mam nadzieję, że nie wypadam na tym forum tak źle, mimo, że znam tylko trzy języki:
- angielski (8 lat nauki)
- niemiecki (3 lata nauki)
- polski (16 lat nauki :D)

Interesuję się programowaniem (C++ to mój konik) i religią (jestem ateistą, ale Biblię przeczytałem z przyjemnością). Może ktoś kojarzy mnie z for ezoterycznych? Ostatnio zainteresowałem się też językotwórstwem ;)  (jak widać o.O)
Nawet próbuję stworzyć jakiś nublang i mam nadzieję, że zaczerpnę od was jakiś rad.

Bis see wkrótce ;)
  •  

tob ris tob

Cytat: Asfytar w Maj 05, 2013, 22:21:54Bonvenon
:O
"Bonvenon" to raczej my mówimy (a raczej ja, bo reszta to antyesperantyści). ;)
Cytat: Asfytar w Maj 05, 2013, 22:21:54Mam nadzieję, że nie wypadam na tym forum tak źle, mimo, że znam tylko trzy języki:
- angielski (8 lat nauki)
- niemiecki (3 lata nauki)
- polski (16 lat nauki :D)
Oj tam, nikt tutaj po ilości języków mówionych nie ocenia. Jak się zaprezentujesz, tak Cię będziemy postrzegać.

Witamy, zaiste.
Dzień dobry :-)
  •  

Hapana Mtu

O, nowy.
Bardzo mi miło.
Cytat: Asfytar w Maj 05, 2013, 22:21:54Mam tą przewagę, że nawet jak podam nazwisko to pozostaję anonimowy
Farciarz....
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Feles

Cytat: Asfytar w Maj 05, 2013, 22:21:54znam tylko trzy języki:
- angielski (8 lat nauki)
- niemiecki (3 lata nauki)
- polski (16 lat nauki :D)

[...] (C++ to mój konik)
To już cztery.

W każdym razie, witaj!
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Привет!
Na jakiech forach ezoterycznech siedziałeś?

Canis

Cześć i czołem, rozgość się.
  •  

Ghoster

#6
[...........]
  •  

Feles

Cytat: Ghoster w Maj 05, 2013, 23:04:49
"Welcome", "Willkommen" oraz "Ahlā.n wa-sahlā.n" mówi raczej gospodarz, z tego co wiem, z pozostałymi tłumaczeniami pewnie też podobnie.
Toć to taka forumowa tradycja, że kto tu zagości, ten gości gospodarzy forum, nie na odwrót, jak to się czyni na zewnątrz.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Asfytar

Ghoster, jestem gospodarzem tego tematu :D
Henryku Pruthenie, najczęściej na astral world, ale ono już nie istnieje (albo się przeniosło, nie wiem)
  •  

Henryk Pruthenia

#9
*Henryku Pruthenio!
Nie -e. Odmieniaj tak jak 'schizofrenia'.

(Ja też jestem moc czepialski... heh)

tob ris tob

Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 06, 2013, 17:45:21Odmieniaj tak jak 'schizofrenia'.
Do twarzy. Podziwiam, podziwiam. :D
Dzień dobry :-)
  •  

Spiritus

Cytat: Asfytar w Maj 05, 2013, 22:21:54
Witajcie, Welcome, Willkommen

Mam nadzieję, że nie wypadam na tym forum tak źle, mimo, że znam tylko trzy języki:
- angielski (8 lat nauki)
- niemiecki (3 lata nauki)
- polski (16 lat nauki :D)


Ojojoj... Już odpadasz na mojej liście - nie znasz francuskiego xd!

A tak na serio witaj. Ja tu jestem od szerzenia katefarianizmu i śląskiego nacjonalizmu, gadania od rzeczy oraz chronienia francuskiego przed Ghosterem.




Ojojoj... Vous avez-vous tombé sur ma liste. (Tego zdania nie umiałem przetłumaczyć, więc wziąłem z tłumacza Google - wciąż sie uczę :D)

Sérieusement salut! Mon travail consiste à propagande katefarianism et nationalisme Silésie, bavarder stupide et protéger français de Ghoster.

Nie martw się. Piszę  po francusku jedynie dla ironii, albo gdy ktoś mnie naprawdę wkurzy.
  •  

Noqa

Francuzi płaczą. Nie dość, że oddałeś ich język Ghosterowi to jeszcze pan ci upadł na listę.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Ghoster

#13
[...........]
  •  

Feles

Jeśli już przed kimś trzeba chronić francuski, to przed Spirytusem..
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •