Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Towarzysz Mauzer

Witam, to ja, czyli Muggler. W sumie, nie podoba mi się, że jest tyle działów z tak długimi opisami i całe forum jest rozwalone na 666 ekranów. Poza tym odkryłem, że domyślnym pierwszym dniem tygodnia w kalendarzu jest niedziela - zróbcie coś z tą rzymską propagandą! :D
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Henryk Pruthenia

Ooo :)
Robi się czerwoniej... :D
Niech Ciupak założy na wiki jakąś grupę lewicową, a nie antymetalową :D

Pingǐno

Cytat: TowarzyszMauzer w Sierpień 17, 2011, 22:45:52
Witam, to ja, czyli Muggler. W sumie, nie podoba mi się, że jest tyle działów z tak długimi opisami i całe forum jest rozwalone na 666 ekranów. Poza tym odkryłem, że domyślnym pierwszym dniem tygodnia w kalendarzu jest niedziela - zróbcie coś z tą rzymską propagandą! :D

Wszystko można ustawić!
  •  

Henryk Pruthenia

Raczej:
Wszystko trzeba ustawić... :D

Vilén

Cytat: TowarzyszMauzer w Sierpień 17, 2011, 22:45:52
Witam, to ja, czyli Muggler. W sumie, nie podoba mi się, że jest tyle działów z tak długimi opisami i całe forum jest rozwalone na 666 ekranów. Poza tym odkryłem, że domyślnym pierwszym dniem tygodnia w kalendarzu jest niedziela - zróbcie coś z tą rzymską propagandą! :D
Możesz sobie zmienić w ustawieniach, jak ci się nie podoba.

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 17, 2011, 22:47:29
Ooo :)
Robi się czerwoniej... :D
Niech Ciupak założy na wiki jakąś grupę lewicową, a nie antymetalową :D
E tam, po co, od polityki na tym forum to lepiej trzymać się z daleka. Poza tym, muggler Mauzer już raz próbował, i za to ur-Admin mu zamknął temat.
  •  

Canis

Cytat: Vilén w Sierpień 17, 2011, 22:39:50
Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 22:32:12
ACHTUNG, stare forum prawie zablokowane...
JES! A mam takie pytanie – czy przewinienia na starym forum będą karane i na nowym?
Nie będą. Ogłaszam amnestię, wydarzenie porzucenia fora.pl jest wystarczającym świętem, by był jakiś wyjątkowy powód do amnestii.
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatMożesz sobie zmienić w ustawieniach, jak ci się nie podoba.
Wiem, przecież tam to odkryłem i tak tylko sobie narzekam ;).
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 17, 2011, 22:51:08
Nie będą. Ogłaszam amnestię, wydarzenie porzucenia fora.pl jest wystarczającym świętem, by był jakiś wyjątkowy powód do amnestii.
OK, no dobra, to przyznam się do czegoś... MKM to tak naprawdę postać wykreowana przeze mnie, a ta cała zadyma z Żydami, to żart, który mi się wymknął nieco z ręki. Przepraszam.

A, i Henryk, cała ,,wiedza" MKM na temat alternatywnego rocka pochodziła od mojej siostry, z którą przed twoimi pytaniami się konsultowałem.

I jeszcze wyjaśnię parę rzeczy z postacią MKM – otóż cała ta jej niechęć do p.p. wzięła się z tego, że była lesbijką, którą różnego rodzaju wykopki i korwinki obrażali za jej orientację, i tłumaczyli się, że ,,mogą, bo jak wiadomo lesbianizm to choroba psychiczna, a każdy kto mówi inaczej, podlega terrorowi poprawności politycznej". A powodem nieobecności miała być przeprowadzana na niej obserwacja psychiatryczna, na którą wysłano ją po tym, jak próbowała się pociąć po wpadnięciu w depresję z powodu danego jej ostrzeżenia.
  •  

Henryk Pruthenia

:D
Hehe :D
Akcja wywrotowa przeciwko Dynozaurowi... :D (śmiesznie by było, gdby RWHO teraz nam zrobił siurpryzę, jak się wszsycy do swoich błędów poprzyznawali :D)

Canis

Przecież Dynozaur to moje multi. To powszechnie znany, akceptowany i poważany fakt.
  •  

Feles

Moim multi było konto RJP dawno temu. :P
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Pingǐno

A jak ja nie będę robić żadnego multikonta, to będę fajny?
  •  

Henryk Pruthenia

#282
Nie
Zostaniesz rozstrzelany przez specjalnie powołaną radę antybrakomultikontową.
Jak to mówią dronty z Epoki Lodowcowej:
"Zginiesz marnie! Zginiesz marnie!"

Pingǐno

Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 17, 2011, 23:27:48
Nie
Zostaniesz rozstrzelany przez specjalnie powołaną radę antybrakomultikontową.
Jak to mówią dronty z Epoki Lodowcowej:
"Zginiesz marnie! Zginiesz marnie!"
Ouch.
  •  

Silmethúlë

Zmusiliście mnie do ponownej rejestracji tutaj. Ehh.

Zmieńcie przy rejestracji mechanizm zabezpieczeń. Najlepiej wywalić tę śmieszną captchę, a przy wpisywaniu "conlangera" umieścić jeszcze opis angielski, skoro międzynarodowi goście mają się tutaj pojawiać - oni mogą nie zrozumieć, że trzeba przepisać, a nie kopiować.

A że nie lubię występować na forum w dwóch postaciach - jako user i jako gość - Canis, mógłbyś namieszać z łapy w bazie danych i tego posta przepisać na user id 5, a mi tenże user id zmienić (albo moje stare posty wrzucić dla tego usera) - żeby wszystkie do jednego należały. Czy za dużo zabawy z tym?
  •