Propozycje zmian na forum

Zaczęty przez Vilén, Sierpień 24, 2011, 16:15:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Nie na mojej kadencji, Feles. Ekran Twój przyjaciel!
  •  

Feles

I tak nadzwyczaj długo nie zepsułem sobie oczu.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

zavadzky

Cytat: Fēlēs w Listopad 12, 2011, 16:57:28
(A już miałem skończyć z nadmiernym interneceniem.)
Polecam to zrobić i tak ;)
  •  

kmitko

Wnoszę o zmianę motto na "Dzień bez dramy dniem straconym".
Bug, humor i obczyzna.
  •  

Canis

  •  

spitygniew

Ponoć już ustalono, że to niepotrzebne...

Jakby co, też jestem za.
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Cytat: Kwadracik w Listopad 15, 2011, 09:26:54
Wnoszę o wyjebanie w chuj gównianych oftopów o nirz nej, czacie, awatarach, jakrobieniukonlangów i największych nołlajfach na forum.
Narzekasz. Dopóki offtopy są w osobnych tematach, nikomu tak naprawdę to nie przeszkadza... No, chyba że osobom, które chciałyby, żeby to było Super Poważne Forum, na którym mamy Naukowo Się Zajmować Conlangingiem.
  •  

Fanael

> sugerowanie, że to forum ma być überpoważne i nie może być żadnego offtopu
  •  

Vilène

Cytat: Fanael w Listopad 15, 2011, 16:08:02
> sugerowanie, że to forum ma być überpoważne i nie może być żadnego offtopu
Notabene, Kwadracik chyba nie widział tu nigdy prawdziwego bezsensownego offtopu...
  •  

Canis

Notabene, w poście Fanaela w zwrocie "żadnego offtopu" pojawiło się słowo "żadnego". To nie tak.

Ograniczcie offtop na zasadach zdrowego rozsądku i intuicji, patrzenia na to, co inni robią. Po prostu.
  •  

Vilène

Cytat: Kwadracik w Listopad 16, 2011, 14:41:43Znowu bawisz się w najgłupszy argument świata pt. "gdzie indziej jest gorzej"?
Bawię się w argument ,,offtop nie jest jeszcze aż tak bardzo offtopiczny, żeby konieczne trzeba było go wycinać".

No dobra, może ten temat o noulajfach to był akurat taki offtop... ale i tak jest już lepszy, niż np. temat ,,który Pokemon jest twój ulubiony", czy inne w tym stylu.

CytatAle mi nie chodzi nawet o ilość offtopu. Chodzi mi raczej o stosunek conlanging/lingwistyka:offtop.
Może po prostu polska społeczność conlangerska się wypaliła, i szuka ucieczki w offtopie. Albo coś.

Cytat20% bardziej cool
...

Jeżeli myślisz, że uda ci się mnie tym zdenerwować, to się mylisz.
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatAle mi nie chodzi nawet o ilość offtopu. Chodzi mi raczej o stosunek conlanging/lingwistyka:offtop. Kurde, pamiętam nawet czasy, kiedy taki Vilen robił conlangi zamiast trolować. To było 20% bardziej cool.
Może jestem za mało radykalny, ale to chyba nie było osobiste; raczej uogólnienie o tym, co na forum żeśmy wszyscy byli robili - a z tym się zgadzam :(.

CytatOgraniczcie offtop na zasadach zdrowego rozsądku i intuicji, patrzenia na to, co inni robią. Po prostu.
To ładnie powiedziane, w sumie to się zgadzam, tylko to patrzenie na to, co inni robią, może u nas zwieść.


CytatMoże po prostu polska społeczność conlangerska się wypaliła, i szuka ucieczki w offtopie. Albo coś.
Proponuję zacząć debatę społeczną a'la Wyborcza - Wypaleni konlangierzy 2011! Po prawdzie, mi osobiście ciut ostatnio brakuje inspiracji, ale jako piekący się serbista szukam bałkańskich inspiracji, żeby poprawić błatnowski i opublikować wreszcie coś z wielgardzkiego. Gdybyście tylko lubili slawlangi :(.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Henryk Pruthenia

Ja, Dynek, i Mścisław lubimy...
Z resztą, może jednak założy się na wiki społeczność Slalangofili

Feles

CytatMoże po prostu polska społeczność conlangerska się wypaliła, i szuka ucieczki w offtopie. Albo coś.
Nie, po prostu nie opłaca się publikować dopracowanych konlangów - nublangi spotykają się z odzewem o wiele częściej, np. w postaci (niekoniecznie konstruktywnej) krytyki.

To jest już forum nie o językach, lecz o językotwórcach.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Canis

Mówcie za siebie, bo to wy robicie ten bajzel. Ja w offtopie udziału nie biorę, robię conlangi. Ostatnio dałem megapost w aswie, który skomentowały mi dwie osoby (w tym jedna w stylu "lubie to", a druga to jasnysfinks), a drugi conlang skończył się offtopem.
  •