Pytania:
1: jak wiele czasu minęło od śmierci Jego Wysokości Boskiego Imperatora Ajdyniru?
2: kto sprawuję władzę po Jego śmierci
3: jak wygląda sytuacja polityczno-kulturowa na terenie Iranu i Babilonii?
4: wybieramy sobie 2 "specjalne" zdolności, prócz nie pochodzenia od żadnego bóstwa są wobec nich inne zastrzeżenia?
5: Jeśli Imperator żył +1000 lat to na pewno musiał powstać jakiś Imperialny Kult, zwłaszcza jeśli świat podbito w niby 3 wieku. Pewny jesteś, że nie był on narzucany ludności albo promowany?
Odpowiedzi:
1 Budzimy się w dniu śierci imperatora
2. Władza jest oligarchiczna, wierchuszka dawnego państwa, dość zdecentralizowana, w rękach zarządców poszczególnych prowincji, jednak w Nowym Babilonie istnieją potężne siły, które potrafią etemperować Zarządców
3: Jak chcesz - bo zgaduję, że tym się zajmiesz. Sam Nowy Babilon będzie stolicą imperium, miastem wyciętym, i tam nie będziemy mieli na początku mieli dostępu. Pełna izolacja.
4. Nie, byle tylko nei być wszechwładnym. Jedno dość silne, potrafiące wygrać walkę, uratować życie, drugie ciekawe, poboczne, "nieinwazyjne"
5. Na pewno istnieją jakieś sekty go czczące, zakładamy, że jemu sammeu na tym nie zależało