Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

Canis, ile płacisz za to webd?
Pecet: ile ty masz zamiar płacić, i gdzie?

Ja zawsze mogę się dorzucić, tylko kurna dajcie pogrubioną informację ile gdzie i za co, ale w sensie taką pogrubioną informację - dużymi literami ogłoszenie w dziale organizacja z pierdyliardem wykrzykników :P.
  •  

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 21, 2011, 21:34:42
@Vilen: skrypty się nie zapychają. Najniższa opcja w webd.pl ma to do siebie, że czasem zwalnia, czasem pada, i to jest chyba związane z czym innym... jeden poziom wyższa już nie ma czegoś takiego, no ale nie w tym rzecz w sumie. Dla mnie zawsze było tak, że Wiki > Forum, i dobrze byłoby zadbać też o encyklopedię...
Jak se chcesz, ja się nie upieram. Tylko żebyś znowu nie wywinął z tym serwerem takiego numeru, jak z Trzecim Wiki.

Cytat: Silmethúlë w Sierpień 21, 2011, 21:37:57
Pecet: ile ty masz zamiar płacić, i gdzie?
Jakaś stówa za rok, w ovh.org.

A tak w ogóle, chyba jednak nie zainstaluję testowo MyBB na swoim, bo coś się pieprzy. Cholera.
  •  

Silmethúlë

Co dokładnie się pieprzy? Problemy ze skryptem, bazą danych? instalujesz na lokalnej maszynie?
  •  

Vilén

Cytat: Silmethúlë w Sierpień 21, 2011, 22:38:50
Co dokładnie się pieprzy? Problemy ze skryptem, bazą danych?
Najpierw z wgraniem na serwer, potem z utworzeniem bazy danych.

Cytatinstalujesz na lokalnej maszynie?
Nie.
  •  

Vilén

Już chyba wiem, dlaczego mi nic nie działa – mam zapełnione całe miejsce na serwerze... Ech, a kiedyś zdawało się, że 60 MB przestrzeni to dużo.
  •  

Silmethúlë

Ba, kiedyś miałem chyba dwa razy mniejszy dysk w Amidze, a full obrazków, animacji i programów sie na tym trzymało! i cały system! z obsługą CD (to było niezłe, nośnik optyczny większy od twardziela, ale niestety nagrywarki nie było, a CD strasznie drogie).

Aż dziw bierze, ze pamiętam takie czasy - przecież ja z 5-6 lat wtedy miałem o_O.
  •  

Canis

Heh :D

60 MB? Tu mamy 4096 MB.

Cytat: тоб рiс тоб w Sierpień 21, 2011, 21:40:10
Cytat: Silmethúlë w Sierpień 21, 2011, 21:37:57
Canis, ile płacisz za to webd?
I czy jest to 39,90?

Tak.

Vilén: zapewniam, że tnie się nie dlatego, że mamy wiki i forum w jednej bazie danych. Na innym serwisie w webd.pl, tylko w punkt wyższej opcji, mam w jednej bazie dwa forum, wiki, imageboarda i jeszcze kilka pierdół w php+mysql, którymi bawiłem się sam - i nic nie pada. A tu problem, wydaje mi się, nie jest poważny, ale skoro wam przeszkadza, to można pomyśleć, co się da zrobić... tylko jak już się przenosimy, to przenieśmy też Wiki.
  •  

tob ris tob

Czy są chętni na wznowienie gry 20 pytań?
Dzień dobry :-)
  •  

Mścisław Bożydar

Nie pytaj, tylko wznawiaj :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

tob ris tob

Dzień dobry :-)
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 22, 2011, 09:09:43
60 MB? Tu mamy 4096 MB.
Bo mój serwer był za darmo, a ten był za pieniądze...

Cytat
Vilén: zapewniam, że tnie się nie dlatego, że mamy wiki i forum w jednej bazie danych. Na innym serwisie w webd.pl, tylko w punkt wyższej opcji, mam w jednej bazie dwa forum, wiki, imageboarda i jeszcze kilka pierdół w php+mysql, którymi bawiłem się sam - i nic nie pada.
Aha... to chuj wie, czemu się tak wiesza. Chociaż gorsze są te komunikaty o keszowaniu, ale to może i nie wina serwera.

CytatA tu problem, wydaje mi się, nie jest poważny, ale skoro wam przeszkadza, to można pomyśleć, co się da zrobić... tylko jak już się przenosimy, to przenieśmy też Wiki.
Nie no, już po co – skoro mówisz że jednak to nie serwer.
  •  

Feles

@Canis: Można spytać, ile transferu miesięcznie ma jezykotw.webd.pl?
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilén

BTW, mam takie małe pytanie – co za i...nteligentny człowiek zmienił mi hasło do konta?
  •  

Feles

Cytat: Ⓐ Vilén w Sierpień 23, 2011, 15:07:11
BTW, mam takie małe pytanie – co za i...nteligentny człowiek zmienił mi hasło do konta?
Nic o tym nie wiem.   :-o
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •