Dobry wieczór...

Zaczęty przez Alfrún Trollsdóttir, Luty 08, 2012, 18:02:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alfrún Trollsdóttir

Jestem Alfrun. Może ktoś pamieta mnie ze starego forum, gdzie pisałam jako Schayboos.
Z chęcią wrócę na forum, ale mam najpierw jedno pytanie:

Co to było to na poprzednim forum? Zniknęłam z powodów zdrowotnych i po powrocie nie poznałam miejsca. To było raczej trollowisko (z całym szacunkiem i sympatią do Was). Skąd to się wzięło? Czy ta edycja forum walczy z takim zachowaniem?

Z pozdrowieniami dla wszystkich.

Alfrun.

P.S. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się zostać.
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

Vilène

O, witam ponownie pierwszą martę jaka zawitała na nasze forum...
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat
Schayboos.
Coś mi się obiło o uszy.
Oj tam od razu trollowisko.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Alfrún Trollsdóttir

1. O co chodzi z Martami??? (Alfrún, moi drodzy, Alfrún)
2. Jest się dzieckiem Trolla Górskiego, to się wie. Poza tym to był ogólny wniosek z prywatnej dyskusji z innym byłym użytkownikiem forum.

Jeżeli szczęście dopisze, to już nie zniknę z forum, Panowie i Panie.
Jakieś rady, jak nie przepaść w gąszczu zawiłości, jakie narosły od czasu, kiedy byłam ostatnio aktywna? (I jeszcze raz - czy nie ma jakiegoś wątku w stylu Kronika Naszej Grupy pod Wezwaniem z postem pod tytułem - Czarne Karty Historii i tematy, do których nie wracamy nigdzie indziej na nowym forum?)
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

Vilène

Cytat: Alfrún Trollsdóttir w Luty 08, 2012, 18:32:49
1. O co chodzi z Martami??? (Alfrún, moi drodzy, Alfrún)
Chodzi o to, że kazda dziewczyna, jak odwiedziła niniejsze forum, miała na imię Marta, zresztą, chyba ty też...

Cytat
2. Jest się dzieckiem Trolla Górskiego, to się wie. Poza tym to był ogólny wniosek z prywatnej dyskusji z innym byłym użytkownikiem forum.
Akurat Cwiadracika to olej...
  •  

Mścisław Bożydar

Czy Twój nick "Alfrún" ma jermańską genezę?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Schayboos! Witaj ponownie. Na trollowisko uskarżam się od dawna, ale to powinno się zmienić od samego społeczeństwa, ja jako władza tego nie narzucę...

Proponuję w razie takich przypadków po prostu olać ich i robić swoje. Z forum nadal można dużo wyciągnąć, a Twoja obecność powinna zdecydowanie podnieść poziom. I tego się trzymajmy :)

RWHÔ, znany teraz jako Canis
  •  

Alfrún Trollsdóttir

#7
Marta mam rzeczywiście na imię. Ale gdzie się nie obrócę, Martów jak mrówków.

Alfrún jest skandynawskie, od Alf - jasny, święty, błogosławiony i rún - wiedza, tajemnica. Dla przyjaciół - Runa. [potwierdzone imię z okresu wikingów, z tej  samej serii co Sigrun i Gudrun]

I nie, nie chodzi o Czworokątnego kolegę.
Kiedy ktoś pyta cię o religię i poglądy polityczne - udaj że nie mówisz w jego języku. Nigdy nie wiesz, kiedy zacznie się pogrom ruchu miłośników truskawek.

<a href="http://trollsdottir.wordpress.com">Trolls love coldness</a>
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat
Alfrún jest skandynawskie
Sive jermańskie.
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •