Zarządzanie forum > Organizacja

Uwagi techniczne

<< < (3/111) > >>

Canis:
Jest prostszy program, SC Unipad. Wygodny. Problem w tym, że obsługuje jedynie unikod 4 z czymś i nie wiem, czy głagolica już wtedy w unikodzie była. Taka nowa nie jest, więc chyba warto spróbować.

patka chorwatka:

1. Czemu całkowicie jest niemożliwe skasować swój post? Chodzi o to, że mam kłopoty regularnie kiedy coś wyślę, zamiast jednej, na forum pojawiają się dwie odpowiedzi. Na innych forach to może się skasować post po jakichś 20 min, póżniej zostanie, a tutaj tej opcji nie ma.
2. Czy ktoś ma kłopoty z wyświetlaniem wiadomości w inboxie? Wyslałam i pisało, że pomyślnie zostało wysłano ale nie ma jej w wysłanych. I teraz się martwię, czy osoba dostała,czy nie.

Towarzysz Mauzer:

--- Cytuj ---2. Czy ktoś ma kłopoty z wyświetlaniem wiadomości w inboxie? Wyslałam i pisało, że pomyślnie zostało wysłano ale nie ma jej w wysłanych. I teraz się martwię, czy osoba dostała,czy nie.
--- Koniec cytatu ---
Trzeba specjalnie przy wysyłaniu odpowiedzi kliknąć "Zachowaj kopię w Wysłanych". To mało wygodne, ale nie wiem, czy można inaczej.

Noqa:
Czy ktoś wie jak na tym forum zrobić ładne 汉字? Bo ja to średnio ogarniam, czasem jest spoko, czasem wychodzą jakieś potworki.

EDIT: Zwłaszcza, gdy się chce to powiększyć. 红楼梦

CookieMonster93:
Poza zmianą czcionki podczas pisania postu chyba niewiele da się zrobić.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej