Zarządzanie forum > Organizacja

Jak ustawić sobie dobrą czcionkę na forum?

<< < (2/5) > >>

Towarzysz Mauzer:
Załączam ekranozrzut!

Rzecz w tym, że domyślna skórzana Verdana kombinuje diakrytyk ze znakiem następującym po znaku diakrytycznym zamiast poprawnie ze znakiem przed nim.

Canis:
Ach, rozumiem. Na linuksie te problemy mnie w ogóle omijają...

Silmethúlë:
Ciekawa sprawa... Mam windowsowe fonty poinstalowane. Mam Verdanę (domyślną na tym forum), rzeczywiście ma problemy z tym składaniem znaków.

Ale Firefox jakoś ustawienie fonta w CSS-ie olewa i wyświetla sam z siebie za pomocą DejaVu Sans. Albo nie potrafi skojarzyć zainstalowanej Verdany z tą wypisaną w CSS-ie. W każdym razie ja też tego problemu nie zauważyłem.

Canis: może wyedytuj z łapy pliki CSS, wywalając z nich słowo "verdana"? Wtedy nie powinno być problemów...

Towarzysz Mauzer:
Mój Firefox to 5.0, mój Windows to XP Professional. Można by pobadać jeszcze szczegóły konfiguracji, jeśli bardzo chcecie.

Tak czy siak, jeśli ktokolwiek by trafił na ten problem, to będzie już wiedział, jak go obejść.

Pingǐno:

--- Cytat: Towarzysz Mauzer w Sierpień 20, 2011, 00:19:43 ---Mój Firefox to 5.0, mój Windows to XP Professional. Można by pobadać jeszcze szczegóły konfiguracji, jeśli bardzo chcecie.

Tak czy siak, jeśli ktokolwiek by trafił na ten problem, to będzie już wiedział, jak go obejść.

--- Koniec cytatu ---

Właściwie to ja nie. Pokaż mi gdzie jest ten katalog. :3

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej