Usuwanie postów

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Luty 26, 2014, 21:53:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

Czy jesteś za usuwaniem postów w flejmowych/niejasnych tematach?

Tak
3 (17.6%)
Nie
14 (82.4%)

Głosów w sumie: 17

Głosowanie skończone: Marzec 07, 2014, 21:53:00

Henryk Pruthenia

Ten temat jedt dość wrażliwy,  i często poruszany,  więc (nie wierzę w to co piszę) odwolajmy się do zwykłej demokracji.

ArturJD

Usuwanie to zawsze utrata informacji, które na pozór głupie i bezsensowne, mogą okazać się kiedyś przydatne. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim w ogóle i trochę mnie to przeraża, bo może się wiązać  z jakąś formą  cenzury. No i jak w przypadku tej sprawy, ogół społeczności nie wie, za co dostał bania ukarany. Przecież bany to nie tylko kara, ale też ostrzeżenie dla innych użytkowników, aby nie czynić podobnie. I ta funkcja społeczna jest moim zdaniem ważniejsza. Gdybym nie bał  się, że mogę skończyć jak ''inny", nie chodziłoby mnie, czy zachowuje się zgodnie z netykietą czy nie.
  •  

Henryk Pruthenia

Najśmieszniéj jest z tém, że gdy proponowałem przedstawianié lakonicznych informacyj o każdym ruchu góry,  to były argumenty przeciwko,  bo czas zabiera. A usuwać wsio i uczestniczyć w miljardowém sporze czas jest.

Konlangerze, czemu?  :(

Noqa

Ale przecież na śmieciowe posty miała być Dupnica. I co - teraz już o niej nikt nie pamięta?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Widsið

Okazuje się, pamięć wybiórcza, bo ląduje tam dużo, ale z tego co widzę w logu - nie wszystko.
  •  

Fanael

Cytat: ArturJD w Luty 26, 2014, 22:25:22
No i jak w przypadku tej sprawy, ogół społeczności nie wie, za co dostał bania ukarany.
Akurat posty, których dotyczą bany, nie są usuwane. To samo dotyczy flejmów wszelakich.

Usuwane są tylko i wyłącznie wyraźne nabicia i spam.
  •  

Henryk Pruthenia

#6
To ja chcę widzieć post za którego wręczono ostatniego bana.




PS: 12 przeciw,  2 za.

Sami pomyślcie.

Fanael

#7
Hipoteza Wileny wydaje się prawdopodobna. Ale ja nic nie wiem, to Feles dał tego bana.
  •  

Noqa

Widać zaczęło obowiązywać "Nie wzywaj imienia administratora twego na daremno".
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Henryk Pruthenia

Jako wieloletni członek fora daléj proszę o link.
Bo gdyby to vilenowe byłoby prawdą,  to przysięgam wam,  jak tylko będę mial net na kompie to przeszukam wszystkie posty Milyi zero aż do rejestracji na fora.

Feles

Ten i ten.

(Oraz miljart postów wcześniej.)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Milya,  Ty nie masz honoru.
Temat gdzie nikt nie został poszkodowany,  dość żartobliwy.
Ban.

Obiecuję wam,  przeszukam wszystko i znajdę "miljart" powodów za banem.

Noqa

Jeśli ten post jest powodem do bana to można go już dostać chyba za wszystko.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatJeśli ten post jest powodem do bana to można go już dostać chyba za wszystko.
To!

Kogoś trochę zabolała dupa i od razu ban. A - na pytanie: za co, odpowiadać, że samemu się dobrze wie - to są stare dobre metody totalitarne. Tego się tak nie robi. Pewnie, że istnieją też posty mało wartościowe, ale takie działania pokazują, że tu nic nie powinno być kasowane bez śladu.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

spitygniew

Widzę okres błędów i wypaczeń trwa w najlepsze...
P.S. To prawda.
  •