Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Borlach

Dobrze, dobrze! Wszystko idzie zgodnie z planem! Już wkrótce to forum stanie się częścią Wielkiej Persji!
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Pluur

Cytat: Borlach w Lipiec 10, 2018, 21:46:11
Dobrze, dobrze! Wszystko idzie zgodnie z planem! Już wkrótce to forum stanie się częścią Wielkiej Persji!
Byle zoroastrjańskiej!
  •  

Canis

  •  

Obcy

Dotyczy sprawy Dyskordowej: proszę się powstrzymać z ciągłym donosicielstwem. To już kolejne przypadki prób ograniczania wolności słowa...
  •  

Todsmer

  •  

Canis

Jak macie jakieś sprawy dotyczące Discorda to prosiłbym o pełen opis. Nie śledzę czatu 24/7.
  •  

Úlfurinn

Cytat: Pluur w Wrzesień 03, 2018, 20:58:51
Cytat: Dynozaur w Wrzesień 03, 2018, 20:53:19
To odchodzenie to chyba jakiś nowy mem na forze...

I Pluur emocjonujący się tymi deklaracjami takoż.
A pierdol się
smrt zidum
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Úlfurinn w Wrzesień 03, 2018, 21:38:58
Cytat: Pluur w Wrzesień 03, 2018, 20:58:51
Cytat: Dynozaur w Wrzesień 03, 2018, 20:53:19
To odchodzenie to chyba jakiś nowy mem na forze...

I Pluur emocjonujący się tymi deklaracjami takoż.
A pierdol się
Mimo wszystko sam zainteresowany Dynek się nie skarżył, więc ja bym nie ingerował.

Borlach

#188
Poza tym "pierdol się" nawet nie dochodzi do poziomu wielu wypowiedzi Jaszczura. No sorry Krewet, ale nie. Wiem że chcesz na siłę dopiec innym, tym z "innej frakcji", ale to już trochę śmieszne jest. Zwłaszcza w kontekście tamtej rozmowy
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Caraig

Skala jest nieistotna. Za obrażanie innych użytkowników należało się upomnienie, co zresztą zrobiłem.
  •  

Todsmer

Fajnie, że dałes upomnienie, ale gdzie tu było obrażanie Dynozaura?
  •  

Henryk Pruthenia

Ja pierniczę, Dynozaura się nie da obrazić, to jedno, drugie, to to, że sam zainteresowany w żaden sposób nie zareagował na a to.

No i też omijamy sedno - ostatnio mamy wojnę polityczną na forze, jedna strona zdaje się wygrywać, więc powtarza się ten sam model, gdy Cipciak robił wojnę w drugą stronę.

Jestem za amnestią dla Pluura, i spychnięcie polityki do działu inne. Może nawet czas odtworzyć krucjaty, jako dział? Nie wiem. Może jako ten bez powiadomień o nowych postach? Nie wiem, czy to podkręci atmosferę, czy  rozładuje.

Tak czy sak, trzeba zastanowić się nad jakimś ogólnym rozwiązaniem systemowym. Bo reagowanie co chwilę nie działa najwyraźniej.

Pluur

Cytat: Caraig
Skala jest nieistotna. Za obrażanie innych użytkowników należało się upomnienie, co zresztą zrobiłem.
Akurat zgadzam się - obraziłem Dynozaura. Miałem powody, ale to się nie liczy. Punkciki wiernie przyjmuję.
Z drugiej jednak strony powinniśmy się poważnie zastanowić, czy nie wyjebać całego PFJ w kosmos, zaorać czy coś. IRONIA

Cytat: Henryk Prutheniajedna strona zdaje się wygrywać
Która to strona? Bo póki co widzę, że są potyczki (większe i mniejsze), które w wynik wojny wiele nie wnoszą. Jedynie co widzę to to, że ludzie odchodzą nie przez przegrane z kretesem walki, a przez wyczerpanie wojenne. Można pójść dalej i pokusić się o stwierdzenie, że na forze trwa swego rodzaju wojna podjazdowa, czy hybrydowa - szambo wylewa dość rzadko mimo wszystko - ideologiczno-psychologiczna. Najgorzej, że traci na tym wszystkim wartość merytoryczna społeczności.

Cytat: Henryk PrutheniaTak czy sak, trzeba zastanowić się nad jakimś ogólnym rozwiązaniem systemowym. Bo reagowanie co chwilę nie działa najwyraźniej.
Pytanie jakie by to miało być rozwiązanie. Dobrze by było, gdyby była to raczej ewolucja, a nie rewolucja. Chociaż z drugiej strony gwałtowna zmiana może szybciej przynieść owoce. Szczerze mówiąc, jeżeli do października nic się nie zmieni (chodzi zarówno o zachowanie społeczności, a także brak aktywności na forum) to się żegnam, bo co tu ma trzymać? Wzajemne obrażanie się? Nawoływanie do zarzynania przeciwników ideologicznych? Czy może to, że nikomu się już tu nic nie chce robić?
  •  

Canis

#193
Jeżeli ktoś chce stwierdzić, że Pluur akurat ostatnim postem dramatyzuje, to od razu zaznaczę, że w nim ma rację. Jakość ...czegokolwiek tu spadła poniżej pewnego akceptowalnego poziomu.
Potrzebujemy wymienić powietrze. Potrzebny jest nabór nowych, świeżych ludzi, a na forum trzeba wprowadzić ostry model sprawowania władzy, który nazywaliśmy do tej pory forumofaszyzmem. Wymienić tę krew trochę, bo ludziom się nudzi.

W ogóle najchętniej bym to rozwiązał dialogiem, ale do Dynozaura możecie mówić latami, w dupie was będzie miał. Jak długo nie bruździ, jest w porządu. Co do Kreweta, HP i Obcego, to mnie zaczynają wkurwiać. Ja wiem, że na forum od althistów, conworldów i języków nie da się zbanować dyskusji polityczno-historycznych, tak jak się da np. na forach gier komputerowych, bo tematyka jest naturalnie powiązana, więc mi trochę ręce opadają.
Natomiast padają odzywki do ludzi, które nie mają tu miejsca. Na to trzeba reagować ostro i to kto merytorycznie ma rację ma mniejsze znaczenie.

Społeczność trzeba odtoksycznić, bo zaczyna żreć się sama.
  •  

Dynozaur

#194
Obrazić się nie obraziłem, ale uważam, że Pluur powinien dostać punkty (a jeśli dostał i nikt mu ich nie cofnął, to słusznie) dla zasady.

Bo gdyby puścić to płazem, to robią się wtedy niebezpieczne wyjątki typu "nie można odzywać się chamsko do innych, no chyba że jest to Dynozaur, to wtedy można". Zauważyłem, że jestem tutaj traktowany jak parjas i kozioł ofiarny wszelkich nieszczęść - ślepy ani niezpełna rozumu nie jestem. Lubić mnie nie musicie, ale chociaż zachowujcie jakiś fason przynajmniej w kwestjach "statutowych" (i nie, nie mówcie, że "hurr durr sam jesteś sobie winien" - ja wiem, że Pieseł zaraz uderzy w tę nótę - bo rules are fuckin' rules, a jeżeli sądzicie, że nie powinno mnie tu być, to kwestję załatwia się banem, a nie robi jakieś "końskie zaloty").

Poza tem, chyba zauważyliście, że akurat w tej ostatniej dramie, o którą toczy się obecna dyskusja, mój udział jest znikomy, więc chociaż ten raz moglibyście się ode mnie odstosunkować. No, chyba że widzicie Dynozaura już nawet tam, gdzie go nie ma (wówczas polecam wizytę u specjalisty) lub to kolejny forski mem/element kultury, że Dynozaur zbiera cięgi za wszystko - nawet to, czego nie zrobił (spoko, ja się za implikowane memy, w przeciwieństwie do Pluura, nie obruszam).

PS: A okejkowanie postu Pluura o treści "A pierdol się", zwłaszcza przez członków administracji, jest po prostu żałosne. Jeszcze mu kurwa medal za to przyznajcie.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •