Zarządzanie forum > Przywitalnia - dla nowych

Dobry dzień

(1/2) > >>

Renseyy:
Dzień dobry, około 5/6 lat temu stworzyłem język i się nim podzielić ze światem, postanowiłem teraz. Dobrze trafiłem?
Posiadam także problem natury porządkowej, otóż język ten bazuje na moim wcześniejszym języku (gramatycznie i częścią słów), ale jednocześnie czerpie dość duży zasób słownictwa z Esperanto ( nie zawsze to samo słowa znacząc), do jakiej grupy należy język ten przyporządkować?

Emil:
Witamy! Możesz się tu jak najbardziej podzielić :)

Jaki był twój stary język, brał słowa z prawdziwych języków?

Renseyy:
Nie, język staro-quai-kow'ski  {obecny to quai-kow'ski} był całkowicie wymyślany od zera

Kazimierz:
Witam!

--- Cytat: Renseyy w Lipiec 08, 2020, 19:05:29 ---Dzień dobry, około 5/6 lat temu stworzyłem język i się nim podzielić ze światem, postanowiłem teraz. Dobrze trafiłem?

--- Koniec cytatu ---
Cóż za pytanie!? Trapiłeś najlepiej, jak się da  :)

--- Cytat: Renseyy w Lipiec 08, 2020, 19:05:29 ---Posiadam także problem natury porządkowej, otóż język ten bazuje na moim wcześniejszym języku (gramatycznie i częścią słów), ale jednocześnie czerpie dość duży zasób słownictwa z Esperanto ( nie zawsze to samo słowa znacząc), do jakiej grupy należy język ten przyporządkować?

--- Koniec cytatu ---
Trudno powiedzieć, skoro nie jest całkowicie wyprowadzany z innego języka, to raczej a priori.

Canis:

--- Cytat: Renseyy w Lipiec 08, 2020, 19:24:48 ---Nie, język staro-quai-kow'ski  {obecny to quai-kow'ski} był całkowicie wymyślany od zera

--- Koniec cytatu ---
Czyli aprioryczny. No to witamy, jesteś we właściwym miejscu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej