Zarządzanie forum > Organizacja

Nowy root admin

(1/25) > >>

Canis:
Dobra, kto chce być adminem odpowiedzialnym za serwer i kto czuje się kompetentny, by się tym na stałe zająć?

Mod: wycięto offtop

--- Cytuj ---"Root admin" - to nie po polsku.
--- Koniec cytatu ---
Nie wkurwiaj mnie offtopem. Bo to jest powód, za który mi się odechciało... kiedyś było fajnie: na wiki było dużo ludzi, forum nie musiałem się przejmować. Teraz na wiki już nie ma osób wyjątkowo zaangażowanych, a ja odkryłem taką zabawkę jak /localhost/, dokąd moja zabawa z conlangami się przeniosła.
Jakoś po tym, jak wkleiłem opis aswy, i nikt nie umiał nic powiedzieć, bo to nie ruszało tematów politycznych i nie był to conlang a posteriori (bo tylko takie można zjechać), naprawdę odechciało mi się.

Przy czym prośby, groźby, błagania, a miejscowi i tak żyją starą gwardią i polityką... nie chodzi mi o to, że się obraziłem czy coś. Ja nie odchodzę. Po prostu nie chce mi się tego czytać tak bardzo, że już mam wstręt do otwierania nieprzeczytanych tematów. Są przewidywalne do granic obrzydliwości.

W sumie można utrzymać status quo - nie to, żebym coś robił na co dzień jako admin korzenny (pzdr panie jenerale!). Nie kosztuje mnie to wiele wysiłku, no ale wiecie... jakoś mam takie poczucie bezsilności i żywię marną nadzieję, że ktoś inny na tym stanowisku ogarnie tą społeczność.

Fanael:

--- Cytat: Canis w Czerwiec 05, 2012, 09:01:32 ---Dobra, kto chce być adminem odpowiedzialnym za serwer i kto czuje się kompetentny, by się tym na stałe zająć?

--- Koniec cytatu ---
Ja się czuję kompetentny, ale nie chcę być odpowiedzialny za serwer. Chyba, że chcecie mieć tu faszyzm ;-)

Co się stało, że tobie się odechciało?

Feles:
Ja jestem niekompetentny, nieodpowiedzialny, nie liczę się ze społecznością i nie mam jak zbierać pieniędzy na serwer.

Vilène:

--- Cytat: Canis w Czerwiec 05, 2012, 09:01:32 ---Dobra, kto chce być adminem odpowiedzialnym za serwer i kto czuje się kompetentny, by się tym na stałe zająć?

--- Koniec cytatu ---
Ja mogę, tylko musiałbyś mnie zapoznać ze szczegółowymi arkanami zarządzania...

spitygniew:
Ja mogę, ale musiałbyś mnie zapoznać ze szczegółowymi arkanami informatyki...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej