Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Silmethúlë

Aaaa, btw, przy nazwie forum powinno być nasze motto! Nigdzie nie widzę tego "u nas jest luz, anarchia, nooblangerzy!" :P
  •  

Fanael

Cytat: Silmethúlë w Sierpień 15, 2011, 17:55:23Ale jestem za tym, aby poprzywracać daty rejestracji z pierwotnego Conlangera ]:->
No, to jest pewne. Chyba. Mam rację?
  •  

Vilén

Cytat: Canis w Sierpień 15, 2011, 17:53:11
Nie, bo nie ma jeszcze wszystkich użytkowników. Zobaczymy potem.
No to czekamy na resztę, i robimy :P. Aczkolwiek jak się okaże, że jednak większość użytkowników ma mentalność użytkownika fotka.pl, to jakoś przeżyję konieczność ptaszkowania odpowiednij opcji. Może nawet UserJS se zrobię.

Chociaż mówię, najlepsza byłaby opcja wyłączania per użytkownik.

Cytat: Silmethúlë w Sierpień 15, 2011, 17:55:23Ale jestem za tym, aby poprzywracać daty rejestracji z pierwotnego Conlangera ]:->
Tylko co to zmieni? Jak dla mnie fapowanie do ilości postów czy dat rejestracji jest guupie.

A tak w ogóle - bardzo mi się podoba ten ficzer z ,,Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?".
  •  

Canis

Ja też xD I zrobię to później.
  •  

Fanael

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 17:58:03
Cytat: Silmethúlë w Sierpień 15, 2011, 17:55:23Ale jestem za tym, aby poprzywracać daty rejestracji z pierwotnego Conlangera ]:->
Tylko co to zmieni? Jak dla mnie fapowanie do ilości postów czy dat rejestracji jest guupie.
Kto do tego fapuje, ten fapuje... Musisz wszystkim o tym opowiadać? :P
  •  

Mścisław Bożydar

A ja jestem za przywróceniem ilości postów ;-)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Ja fapuję do daty rejestracji. I chcę to mieć.

NOWOŚĆ! Uśmieszki wyjebane. xD

Wsparcie Unicode jest pełne. Możemy forum nadać nazwę w bizantyjskich symbolach muzycznych.
  •  

Silmethúlë

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 17:58:03
Tylko co to zmieni? Jak dla mnie fapowanie do ilości postów czy dat rejestracji jest guupie.
Nie będę mógł już do swojego uber-zajebistego user-id, to przynajmniej będe miał swoją starą datę rejestracji :P.
  •  

Fanael

Dobra, Ciupak, zwracam honor... Widzę, że jednak tacy są.

Cytat: Silmethúlë w Sierpień 15, 2011, 18:03:02Nie będę mógł już do swojego uber-zajebistego user-id
Ups, sry, chyba wygląda na to, że 4 teraz mam ja. ^^'
  •  

Mścisław Bożydar

Da się jakoś skórkę zmienić?
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

Da się, w profilu poszukaj działu "wygląd forum" albo jakoś tak :P

Ps. dodałem wyświetlanie listy swoich conlangów. Można to ustawić w profilu.
  •  

Mścisław Bożydar

Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Canis

1. profil
2. "Opcje wyglądu"
3. zmieniasz skin
4. ???????
5. PROFIT!
  •  

Vilén

A tak a propo łysych panów – Canis, jak ładnie poproszę o jakiegoś skina, to spałujesz dziada zainstalujesz go na nowym forum? ^oczy kota ze Shreka^

A, i może dałoby się zainstalować jakąś klikalną tablicę znaków pod polem do wysyłania odpowiedzi? Wtedy możnaby wrzucić tam na przykład cztery ostatnie rzędy z dodatku Latin-1 z Unicode, Rozszerzenia UPA, i najważniejsze oddzielone litery modyfikujące, np. <ʰ ʱ ʷ ʲ ˈ ː>.
  •  

Canis

Cytat: Vilén w Sierpień 15, 2011, 18:35:15
A tak a propo łysych panów – Canis, jak ładnie poproszę o jakiegoś skina, to spałujesz dziada zainstalujesz go na nowym forum? ^oczy kota ze Shreka^

A, i może dałoby się zainstalować jakąś klikalną tablicę znaków pod polem do wysyłania odpowiedzi? Wtedy możnaby wrzucić tam na przykład cztery ostatnie rzędy z dodatku Latin-1 z Unicode, Rozszerzenia UPA, i najważniejsze oddzielone litery modyfikujące, np. <ʰ ʱ ʷ ʲ ˈ ː>.

http://custom.simplemachines.org/mods/
  •