Poważne pytanie

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Grudzień 23, 2012, 18:02:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jestem za:

zorganizowaniem wyborów na nowego admina fora
6 (26.1%)
nieorganiowaniem wyborów na nowego admina fora
16 (69.6%)
zorganizowaniem wyborów na nowego admina fora oraz reorganizacją moderatorów
1 (4.3%)

Głosów w sumie: 23

Vilène

Cytat: spitygniew w Grudzień 23, 2012, 18:13:41
Normalnie za nic, ale skoro jasny i Hfukumanu dostali, to on powinien tym bardziej... Zasługuje na nigo moim zdaniem bardziej niż oni razem wzięci, bo powiedzcie: kiedy on ostatnio napisał posta wnoszącego coś do dyskusji? Ja sobie nie przypominam.
A kiedy ostatnio na tym forum ktokolwiek napisał cokolwiek wnoszącego do tematu tego forum, tj. językotwórstwa? Bo jak na razie, od jakiegoś pół roku widzę tu same:

1. Flejmy.
2. Offtopy.
3. Pierdolenie o jakichś slawistycznych pierdołach.

A, i jeszcze napierdalanie paru użytkowników na innych przypadkowych użytkowników. W takich warunkach trudno na tym forum pisać cokolwiek wartościowego.
  •  

Feles

Dobra, przepraszam wszystkich.

A teraz zwijamy zabawki.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Pingǐno

Cytat: Feles muribus w Grudzień 23, 2012, 18:27:18
Dobra, przepraszam wszystkich.

A teraz zwijamy zabawki.

Hueheuheueh, oj, Miły XD
  •  

Henryk Pruthenia

I git.
Mam pytanie, czy Canis i Dynek będą daléj zablokowani? :D

Fanael

Cytat: Fanael w Grudzień 23, 2012, 15:58:29
E, dostali tymczasowe, Dynek na dwa tygodnie, Canis połowę tego.
  •  

Jątrzeniot

Cytat
A kiedy ostatnio na tym forum ktokolwiek napisał cokolwiek wnoszącego do tematu tego forum, tj. językotwórstwa? Bo jak na razie, od jakiegoś pół roku widzę tu same:

1. Flejmy.
2. Offtopy.
3. Pierdolenie o jakichś slawistycznych pierdołach.

Właśnie, to całe pierdolenie o slawistycznych pierdołach! Od kiedy slawistyka ma coś wspólnego z lingwistyką!
  •  

Vilène

Cytat: Jątrzeniot w Grudzień 23, 2012, 18:32:46
Właśnie, to całe pierdolenie o slawistycznych pierdołach! Od kiedy slawistyka ma coś wspólnego z lingwistyką!
Slawistykę wysłali na banicję z językoznawstwa, za to, że za dużo Polaków się nią zajmuje za dużo czasu...
  •  

CookieMonster93

Ja się zastanawiam, dlaczego mój znajomy na slawistyce uczy się rumuńskiego. :-P
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Pingǐno

Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 23, 2012, 18:43:32
Ja się zastanawiam, dlaczego mój znajomy na slawistyce uczy się rumuńskiego. :-P

Bo rumuński to już nie romański :<
  •  

Widsið

A właściwie skąd nagły pomysł zmiany administratora? Feles nie jest ani lepszy, ani gorszy od swoich poprzedników, no może z wyjątkiem Vergiliusa, któremu pod koniec kariery zrobiło się zbyt blisko do spraw religijnych. Na tym forum nigdy nie było tradycji porządku, w każdym razie nie odkąd pamiętam. Większy rygor, przez kogokolwiek egzekwowany, nie spowoduje przyrostu mądrych treści. Zamiast zastanawiać się nad administracją, zastanówmy się:
a) czego po forum oczekujemy,
b) i czy sami - na dzień dzisiejszy - swoje oczekiwania spełniamy.
Dopiero później możemy zastanowić się, czego byśmy oczekiwali po administracji czy moderacji. Być może brzmi nieco moralizatorsko, a to raczej tqr się tu kojarzy z tego typu traktowaniem spraw, ale chciałbym, żeby to faktycznie sprowokowało jakąś poważną dyskusję.

***

Rumuńskiego uczy się najpewniej na bałkanistyce, a nie na filologii słowiańskiej. I proszono, żeby tu nie wjeżdżać z offtopem, prawda?
  •  

Fanael

#25
Cytat: Widsið w Grudzień 23, 2012, 18:49:32A właściwie skąd nagły pomysł zmiany administratora?
Stąd, że Feles napisał post, który bardzo nie spodobał się Dynozaurowi, więc usunąłem trolling Dynka, na co ten zareagował butthurtem wycelowanym w Felesa, do którego dołączył się Canis, po czym Feles oddał admina Pingijnowi, przez co Henryk wyszedł z pomysłem nowych wyborów na admina; w tym samym czasie Dynek z Canisem zaczęli wklejać miljon obrazków ze squidami (Dyno) i jakimiś dziećmi (Canis), w wyniku czego dostali ode mnie tymczasowe bany, co jeszcze bardziej rozkręciło flejm, który sam stracił energię kinetyczną mniej więcej przed chwilą.

Chyba stąd.
  •  

CookieMonster93

Cytat: Widsið w Grudzień 23, 2012, 18:49:32
A właściwie skąd nagły pomysł zmiany administratora? Feles nie jest ani lepszy, ani gorszy od swoich poprzedników, no może z wyjątkiem Vergiliusa, któremu pod koniec kariery zrobiło się zbyt blisko do spraw religijnych. Na tym forum nigdy nie było tradycji porządku, w każdym razie nie odkąd pamiętam. Większy rygor, przez kogokolwiek egzekwowany, nie spowoduje przyrostu mądrych treści. Zamiast zastanawiać się nad administracją, zastanówmy się:
a) czego po forum oczekujemy,
b) i czy sami - na dzień dzisiejszy - swoje oczekiwania spełniamy.
Dopiero później możemy zastanowić się, czego byśmy oczekiwali po administracji czy moderacji. Być może brzmi nieco moralizatorsko, a to raczej tqr się tu kojarzy z tego typu traktowaniem spraw, ale chciałbym, żeby to faktycznie sprowokowało jakąś poważną dyskusję.

***

Rumuńskiego uczy się najpewniej na bałkanistyce, a nie na filologii słowiańskiej. I proszono, żeby tu nie wjeżdżać z offtopem, prawda?
O dziwo, na slawistyce razem z macedońskim.
Co do forum... Swoje oczekiwania spełniam, spełniałem i spełniać będę. Umieszczam swoją twórczość, starając się jednocześnie nie wchodzić nikomu w paradę.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Widsið

Cytat: Fanael w Grudzień 23, 2012, 18:55:40
Cytat: Widsið w Grudzień 23, 2012, 18:49:32A właściwie skąd nagły pomysł zmiany administratora?
Stąd, że Feles napisał post, który bardzo nie spodobał się Dynozaurowi, więc usunąłem trolling Dynka, na co ten zareagował butthurtem wycelowanym w Felesa, do którego dołączył się Canis, po czym Feles oddał admina Pingijnowi, przez co Henryk wyszedł z pomysłem nowych wyborów na admina; w tym samym czasie Dynek z Canisem zaczęli wklejać miljon obrazków ze squidami (Dyno) i jakimiś dziećmi (Canis), w wyniku czego dostali ode mnie tymczasowe bany, co jeszcze bardziej rozkręciło flejm, który sam stracił energię kinetyczną mniej więcej przed chwilą.

Chyba stąd.
No i co w tym nowego, zaskakującego? Pretty standard for Conlanger Forum Językotwórców. Nowy admin nie pomoże, jeśli dorośli lub niemal dorośli ludzie zachowują się i będą się zachowywać jak absolwenci podbazy po otrzymaniu wyników testu kompetencji.
  •  

CookieMonster93

Może zostawmy forum bez admina na pewien czas np. miesiąc i wtedy okaże się, czy jest potrzebny, czy tak właściwie nie.

Chciałbym jakoś pomóc, ale nie potrafię wymyślić niczego sensownego :-(
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Fanael

Cytat: Widsið w Grudzień 23, 2012, 20:08:30
No i co w tym nowego, zaskakującego?
Nic. Pytałeś się, skąd ten pomysł, więc ci odpowiedziałem.
  •