Polish Conlanging Relay III

Zaczęty przez Ojapierdolę, Wrzesień 30, 2012, 00:48:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tuktun

Ostatnio Henryk też się nie mógł doczekać, to może specjalnie dla niego i tych, którzy mogą już, zróbmy Polish Conlanging Relay III, a Polski Conlanging Relay IV będzie w listopadzie dla tych, którzy teraz nie mogą (ale Henryk raczej też będzie uczestniczył).  ;-D
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Feles

Nie no, gdyby było dość osób na taki szybszy Conlanging Relay, to nie byłoby problemu, bo i tak zajęliby cały październik.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Serpentinius

Ja bardzo chętnie wezmę udział, tylko musicie mi określić ramy czasowe. Mogę być pierwszy!
  •  

Todsmer

Ok, już wiem. Obronę będę miał 10 października, więc wolałbym mieć swoją turę najwcześniej koło trzynastego-czternastego. Jeśli tak można, to jestem chętny.
  •  

Serpentinius

Mam tylko propozycje, żeby zrobić edycję tylko słowiańską to by było coś. Porównać sobie nasze języki. :)
  •  

Todsmer

Słowiańską sztafetę by można zrobić jako odgałęzienie głównego nurtu, lepiej nie jako podstawowa odsłona.
  •  

Ghoster

#21
[...........]
  •  

Pingǐno

A IX Relay będzie nazywał się Polish Głuchy Telefon IX ;P
  •  

CookieMonster93

Ja nie wezmę udziału, na razie ogarniam studia niderlandzkiego. :-) Może wrzucę Wam trochę materiałów w "nauka natlangów", jeśli chceta. :-) Uczę się od podstaw, więc taki też będzie kurs, ale to dopiero po nauce fonetyki. Fonetykę bd mieć 15.10, gdyż pani magister jest nieobecna. :D Co śmieszne mamy zajęcia w Collegium Chemicum (jakieś 3/4 zajęć), więc jest ogólnie tęczowo. Może do IV części Relaya się dołączę.
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Feles

To co, robimy.

Zaczynamy równo z ostatnim dniem października.
Lista uczestników (z przypuszczalnym terminem końcowym*):
· Serpentinius (3 XI)
· Noqa (6 XI)
· tqr (9 XI)
· Pingǐno (12 XI)
· Fanael (15 XI)
· Lord of the Potatoes (18 XI)
· zabojad (21 XI)
· Ghoster (24 XI)
· Henryk Pruthenia (27 XI)
· Feles muribus (30 XI)

*) Oczywiście zawsze można wysyłać tekst przed terminem. Również, jeśli ktoś potrzebuje dnia dodatkowego, to w wyjątkowym przypadku można nań poczekać.

Jeśli ktoś jeszcze chce wziąć udział, zapisy są otwarte.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Serpentinius

  •  

Feles

Tekst tajemny, zaczynamy z końcem miesiąca.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Tuktun

Nie dałoby się zmienić kolejności tak, aby moja kolej wypadała na więcej dni weekendowych niż tylko 1? (piątek - sobota - niedziela albo chociaż sobota - niedziela - poniedziałek)?
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Toivo

  •  

Todsmer

Ja mam wszystkie dni powszednie, i nie narzekam. Chyba się nie uczysz na tyle, żebyś nie był w stanie poświęcić kilku godzin w ciągu trzech dni.
  •