Zarządzanie forum > Organizacja

Czas edytowania własnych postów

<< < (2/5) > >>

Henryk Pruthenia:

--- Cytat: Pingijno w Sierpień 20, 2011, 22:56:37 ---O nie, nie, nie!
Ja umrę bez edytowania postów!

--- Koniec cytatu ---
Zmieniam zdanie.
Trzeba możliwość edytowania postów zablokować! :D xD

A sam edytuję... Ech!

Ghoster:
Jezu, ludzie, błagam, jeżeli jakiś użytkownik będzie zmieniał własne słowa by wygrać słowną debatę to świadczy to i wyłącznie o jego niedojrzałości psychicznej. Nie widzę powodu by to ograniczać, tym bardziej, że na starym forum właśnie dodawałem mnóstwo rzeczy do swoich postów (ha, cztery aktualizacje w przeciągu tygodnia), a i poprawienie pewnej literówki, która się przypadkowo trafiła też grzechem nie jest.
Pomysł moim zdaniem nietrafiony.

Canis:
Lehoslav: pisz dłuższe posty, i z większą gracją, do stu rozjechanych jeży...

Nie widzę żadnego powodu, by blokować możliwość edytowania postów. Jak to się mówi: "Błędem nie jest błąd popełnić. Błędem jest błędu nie poprawić." A jeśli ktoś zmienia posty tylko po to, by wygrać dyskusję, to szybko go rozniesie presja społeczna. Bo jestem pewny, że to samo wyjdzie na jaw.

Vilén:

--- Cytat: Silmethúlë w Sierpień 20, 2011, 22:51:39 ---Przez n lat istnienia tego forum takie historie się nie zdarzały.
--- Koniec cytatu ---
Raz się zdarzyło. Kwadrat popełnił jakiegoś rażącego błęda, ktoś mu go wytknął, a wtedy Kwadrat po cichu zmienił swojego posta i tego wytykającego, a później napisał „i gdzie tu widzisz błąd?”.

Also: Ja też jestem przeciw jakimkolwiek formom zabraniania edycji postów.

tob ris tob:
I jeszcze raz jaśnie pan Sfinks w swym conlangu stosował niekonsekwentną diakrytykę, ktoś mu to wytknął i zmienił. Na szczęście, ktoś to zauważył.
Wniosek: cytuj posty, do których się odnosisz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej