Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Znowu mam problem z forbiddenem - ale nie tylko forum, ale także wiki ;/

Kazimierz

No, przez chwilę się pojawiło, ale znikło po odświeżeniu.
  •  

Pluur

Po parokrotnym odświeżeniu problem znika, racja.
  •  

Henryk Pruthenia

Dobra, wiki i forum cały czas wywala.

Błąd 403 oczywiście. Wie ktoś co się dzieje?

Kazimierz

Przed chwilą wyskoczył mi jakiś błąd bazy danych, czy coś takiego. Ale po wciśnięciu "strona główna" wszystko jest ok.
  •  

Henryk Pruthenia

Przepraszam, czy my czekamy do momentu, aż podypie się forum, czy przez wakacje nikogo tu nie ma?

Nie chcę by ktoś odesłał brudną robotę za mnie, ale coś z tym trzeba zrobić. Dajcie mi do kogo z tym pisać, to napiszę z chęcią.

Ten błąd jest wkurzający najbardziej na wiki - nie da się artykułów wysłać.

Canis

Todsmer, idz na webd.pl i załóz ticketa ze jest 403.
Naprawią dzisiaj.
  •  

Henryk Pruthenia

Nawet jak naprawimy ten błąd trzeba prędzej czy później przenieść forum i wikię. No bo pewnego dnia wywali wikię i wszystek naszych prac w gwiazdy.

Todsmer

Wysłałem już w sobotę, teraz dyskutujemy :)
  •  

Canis

Ten 403 to się robił co roku i wystarczyło wysłać ticketa, nie wszczynałbym jeszcze paniki.
  •  

Henryk Pruthenia

#1015
Uwaga! Nowy hit!
Wchodzenie na jakąkolwiek stronę na wiki kończy się... jej pobieraniem. XD

Jak to tak dalej będzie wyglądało, to ja z całym swoim dorobkiem z wiki spadam. Mogę wszystko robić w OpenOfisie, i tak to robię dla siebie, a nie dla innych, więc jaka mi różnica? A tak, to przynajmniej to będzie w pewnym miejscu.

Úlfurinn

Przez chwilę myślałem, że Ci się coś popsuło, ale faktycznie, mamy kolejny hit.
Pobrałem już przypadkowo 6 stron z Wiki xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
smrt zidum
  •  

Todsmer

No właśnie coś namieszali :P
Piszę do nich
  •  

Kazimierz

Już chyba naprawione, bo mi się nic nie pobiera.
  •  

Obcy

#1019
Takie małe oświadczenie

Jako że większość z nas nie tylko funkcjonuje na PFJ-ce, to taka mała sugestia: proszę się powstrzymywać z różnymi niemiłymi negatywnymi komentarzami na różnych portalach społecznościowych (EDIT: dobra, konkretnie Dyskord), bo są pewne granice wszelkiej godności i rozumu. Miłego dnia.
  •