Zarządzanie forum > Organizacja

Kwestia odchodzących

(1/4) > >>

Henryk Pruthenia:
Ostatni nasze forum zalała fala odejść użytkowników, której to towarzyszyły fajerwerki i wybaczcie określenie, ogień z dupy.

Jak to wyglądało w praktyce?
1. Wszczynanie burdy.
2. Butne odejście + parę bluzgów
3. Bezkarny powrót/postowanie co jakiś czas zazwyczaj niemerytorycznych rzeczy.

I myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby blokowanie na jeden miesiąc takie użytkownika (a dokładniej możliwości pisania przez niego postów) za pierwszym razem, i na 3 miesiące za każdym następnym. Pojawią się multikonta - to jak każde inne zostaną zablokowane.

Sądzę, że jest to dość rozsądne rozwiązanie, dzięki któremu każdy, kto będzie chciał odejść z fora zastanowi się trzy razy, za nim to zrobi, a tym, którzy rzeczywiście chcą hehe pomożemy.

Oczywiście, miałoby to dotyczyć tylko przyszłych sytuacji.

Todsmer?

Tolasz:

--- Cytat: Toyatl w Listopad 06, 2018, 16:13:35 ---Proponuję, co następuje.
Po pierwsze, żeby admina wybrać przez głosowanie spośród chętnych, którzy przedstawią listę minimum 50 podpisów wyborców i wykażą się poparciem księdza z lokalnej parafii, a nie wyznaczenie przez starszyznę fora. Po drugie, na otwartej części fora zrobić wątek na rejdżkłity i każdy, kto chce na serio trzasnąć wrotami i odejść, się tam wpisze, a konto jego admin usunie. Rejdżkłity ogłoszone w innym miejscu będą nieważne, a użytkownik oficjalnie się ośmieszy i będzie można z niego bezkarnie drwić przez 3 miesiące.
Tyle ode mnie.

--- Koniec cytatu ---
Generalnie popieram.

커래얟쓰:

--- Cytat: Toyatl w Listopad 09, 2018, 15:39:26 ---Generalnie popieram.

--- Koniec cytatu ---
Ja już mówiłem ze dla mnie takie wyjscie jak cytowane przez toylatla jest zbyt radykalne
Henrykowskie z miesiącem na ochłonięcie wydaje się znośne

Kazimierz:
Jestem przeciw jakiemukolwiek usuwaniu kont (no chyba że jakiś spamer). Nie wiem czemu miałoby to służyć, a tylko utrudnia życie.

Generalnie popieram pomysł Henryka.

Tolasz:
Można się pożegnać wylewając swoje żale i pretensje z (napiszę górnolotnie) z honorem, nie robiąc z gęby cholewy i ponosząc konsekwencje swojego wyboru.
Odejść na zawsze można tylko raz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej