Zbiórka na utrzymanie serwera [2016-2017]

Zaczęty przez Canis, Październik 30, 2016, 18:29:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Zbiórka na utrzymanie serwera [Edycja Listopad 2016 - Listopad 2017]
Na co zbieramy: utrzymanie tego serwera
Ile potrzebujemy: 39 złotych 90 groszy (tyle kosztuje jeden pełny rok)

Jak to zrobić:  you know the drill...

  • Deklarujemy się w tym temacie. Ostatnio znowu były osoby, które nie zapłaciły, więc w tej edycji nie ma anonimowych wpłat[/b] - deklarujemy się tutaj
  • Zgłoszenia potrwają do 10 listopada
  • 10 listopada dzielę 39 zł 90 groszy na liczbę osób i publikuję wysokość zrzuty, im więcej osób, tym mniej wychodzi na osobę
  • Około dnia 10 listopada należałoby przelać swoją część na konto, które podam na PW (tak, jak podczas poprzednich edycji)
  • Serwer będzie wtedy aktywny do 26 listopada 2016 roku.



Oto lista (póki co mamy tu osób: 9 - przy tej liczbie osób wysokość składki to 3,99 zł):

  • Canis
  • Silmethúlë
  • zabojad
  • Widsið
  • elslovako
  • Todsmer
  • Toivo
  • Towarzysz Mauzer
  • Feles
  • Ghoster

Lista zamknięta.

Na koniec wklejam ładną panią z Kazachstanu bo rok temu nikt nie zwrócił na biedaczkę uwagi
[Zamknij]
  •  

Silmethúlë

  •  

zabojad

Feles [*]
Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
  •  

Widsið

  •  

elslovako

  •  

Todsmer

  •  

Toivo

  •  

Towarzysz Mauzer

Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Ghoster

#9
[...........]
  •  

Canis

Wszystkim wysłałem dane do przelewu.
Jeżeli ktoś nie otrzymał wiadomości, proszę o informację.

W tytule przelewu wpisujemy swój nick. W ostatnich dwóch edycjach były ziomki, które nie przelały kasy. Ja wiem, że to jest bardzo mała kwota, ale zbiórka to fajna rzecz i zawsze nam trochę scala społeczność, więc fajnie by było, żeby każdy, kto się zadeklarował, faktycznie dorzucił swoje cztery złote.
  •  

Canis

  •  

Todsmer

Sheeeeeyt, nie było mnie przez weekend, zapomniałem. Już się robi :)
  •  

spitygniew

A co jeśli serwer jest w rzeczywistości darmowy tylko Canis wyłudza od nas kasę na czipsy i batony?
P.S. To prawda.
  •  

Canis

Cytat: spitygniew w Listopad 17, 2016, 16:23:54
A co jeśli serwer jest w rzeczywistości darmowy tylko Canis wyłudza od nas kasę na czipsy i batony?
Hmmm, podsunąłeś mi pomysł.
Od następnego roku robię upgrade serwera i to będzie 80 zł/rok, taaak... może się nie pokapują...
  •