Pytanie o wiki

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Lipiec 11, 2012, 03:44:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Dla mnie wiki działa poprawnie, czy ten problem pojawia się cały czas jak próbujesz wejść na wiki? Jednorazowo? Czasami?
  •  

Spiritus

Tzn. raz mi się pojawia "Strona nie odpowiada", raz ten błąd, raz coś innego, raz w ogóle nie  chce mnie wpuścić i się ładuje pół godziny, innym razem nie może załadować adresu...
  •  

Canis

A to dotyczy też forum czy tylko wiki?
  •  

Spiritus

Gdyby dotyczyło forum nie mógłbym pisać wiadomości, więc nie. Tylko wiki.
  •  

Canis

Feles zabrał mi zabawki serwerowe, więc się sprawie bezpośrednio nie przyjrzę. Zastanawia mnie jednak, czy tylko Ty masz takie doświadczenia, czy ktoś jeszcze?
  •  

Feles

Coś u ciebie musi być, Spirytus.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Spiritus

Dobra, dzisiaj wszedłem do internetów i wiki włączyła mi się bez większych problemów, więc był to jakiś jednodniowy błąd.
  •  

Hapana Mtu

Cytat: Wiki przy logowaniuBłąd logowania
Conlanger wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o zalogowaniu się przez użytkownika. Masz obecnie w przeglądarce wyłączoną obsługę ciasteczek. Spróbuj ponownie po ich odblokowaniu.
Obsługa ciasteczek w przeglądarce (Ogniolis) jest cały czas włączona, inne strony też działają normalnie, o co więc może chodzić?
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Canis

Cytat: Hapana Mtu w Luty 28, 2014, 23:53:51
Cytat: Wiki przy logowaniuBłąd logowania
Conlanger wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o zalogowaniu się przez użytkownika. Masz obecnie w przeglądarce wyłączoną obsługę ciasteczek. Spróbuj ponownie po ich odblokowaniu.
Obsługa ciasteczek w przeglądarce (Ogniolis) jest cały czas włączona, inne strony też działają normalnie, o co więc może chodzić?
http://stackoverflow.com/questions/16127882/how-can-i-fix-the-mediawiki-error-wiki-uses-cookies-to-log-in-users-you-have-c
Ktoś miał podobny problem, choć ja - sam korzystając z ogniolisa - zalogowałem się normalnie...

Dla diagnostyki sprawdź może czy ten problem powtarza się też w innych przeglądarkach.
  •  

Hapana Mtu

W IE logowanie przebiega normalnie.
º 'ʔ(1)|z(0) + -(y(2))| = º 'ʔ(1)|z(2)|
  •  

Canis

Cytat
    Open to LocalSettings.php
    Go to the bottom of the page, and enter in the following code: session_save_path("tmp");
    Next create a directory called tmp in the folder where you have MediaWiki installed.
    Done!
Być może Feles powienien rozważyć to rozwiązanie, a być może problem stoi po twojej stronie, Hapana Mtu. Dopóki nie pojawi się ktoś inny, kto zgłosi ten sam problem, to się nie dowiemy.
  •  

Todsmer

Jak wrzucacie na wiki nowe wersje języków, kiedy chcecie zachować też poprzednie wersje?
  •  

Widsið

Stwórz nowy artykuł, albo przesuń stary pod inną nazwę. Ew. możesz po prostu nadpisać, stare wersje stron są dostępne w historii.
  •  

Spiritus

Cytat: Hapana Mtu w Luty 28, 2014, 23:53:51
Cytat: Wiki przy logowaniuBłąd logowania
Conlanger wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o zalogowaniu się przez użytkownika. Masz obecnie w przeglądarce wyłączoną obsługę ciasteczek. Spróbuj ponownie po ich odblokowaniu.
Obsługa ciasteczek w przeglądarce (Ogniolis) jest cały czas włączona, inne strony też działają normalnie, o co więc może chodzić?
Cóż, mi się na Chrome nagle pojawił ten sam problem. Ciasteczka są włączone cały czas; na innych przeglądarkach działa. Jak żyć, Panie Adminie?
  •  

Canis

Nie przejmuj sie tym, serwer i tak idzie do piachu ;]
  •