Poważne pytanie

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Grudzień 23, 2012, 18:02:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jestem za:

zorganizowaniem wyborów na nowego admina fora
6 (26.1%)
nieorganiowaniem wyborów na nowego admina fora
16 (69.6%)
zorganizowaniem wyborów na nowego admina fora oraz reorganizacją moderatorów
1 (4.3%)

Głosów w sumie: 23

Widsið

No wiem, moje pytanie było w zasadzie retoryczne, bo ból dupy jest dla mnie nie-do-końca zrozumiały.
  •  

spitygniew

Cytat
Cytat: Widsið w Grudzień 23, 2012, 18:49:32A właściwie skąd nagły pomysł zmiany administratora?
Stąd, że Feles napisał post, który bardzo nie spodobał się Dynozaurowi
C*kurwa, ta cała chryja była tylko z tego powodu?! Więc najwyraźniej na Sylwestrze będę musiał uważać i żeby nie urazić Dynozaura życzyć mu szczęśliwego Święta Świętej Rodziny zamiast Nowego Roku...
P.S. To prawda.
  •  

Feles

Przy okazji, za usunięcie wątku z flamewarem tym razem odpowiada Widsið.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

CookieMonster93

Cytat: Feles muribus w Grudzień 25, 2012, 21:32:49
Przy okazji, za usunięcie wątku z flamewarem tym razem odpowiada Widsið.

Nieładnie tak kablować. :-P
English C1/2 Nederlands B2/C1 中文 B1 Čeština A2/B1
  •  

Rémo

Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 25, 2012, 21:46:58
Cytat: Feles muribus w Grudzień 25, 2012, 21:32:49
Przy okazji, za usunięcie wątku z flamewarem tym razem odpowiada Widsið.

Nieładnie tak kablować. :-P

W społeczności prawników to się nazywa oddalać zarzuty xD
Pozdrawiam! :)
  •  

żuwaczky

  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Rémo w Grudzień 25, 2012, 22:54:40
Cytat: CookieMonster93 w Grudzień 25, 2012, 21:46:58
Cytat: Feles muribus w Grudzień 25, 2012, 21:32:49
Przy okazji, za usunięcie wątku z flamewarem tym razem odpowiada Widsið.

Nieładnie tak kablować. :-P

W społeczności prawników to się nazywa oddalać zarzuty xD
W społeczności dresów obydwoje z Felesém bylibyście martwi.

Ciekawe, co na to społecnzość kosmitów, niemców, czy masajów?

Wedyowisz

Podsumowanie okołoświątecznej aktywności na forum:



As above, so below
стань — обернися, глянь — задивися
  •  

Noqa

Jako poważne pytanie:
Canis, czy zamierzasz naprawdę pozostawić to forum w innych rękach, tak jak obiecywałeś/odgrażałeś się przed paroma miesiącami? I wliczam w to szafowanie tutejszą wikipedią. Wypadałoby wreszcie skończyć z cyrkiem i dać jakąś konkretną decyzję.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Canis

Cytat: Noqa w Styczeń 06, 2013, 16:09:21
Jako poważne pytanie:
Canis, czy zamierzasz naprawdę pozostawić to forum w innych rękach, tak jak obiecywałeś/odgrażałeś się przed paroma miesiącami? I wliczam w to szafowanie tutejszą wikipedią. Wypadałoby wreszcie skończyć z cyrkiem i dać jakąś konkretną decyzję.
1. Fajnie, że wywarcie presji mi wyszło, ale decyzja o adminie nie należy do mnie. Forsuję respektowanie moich praw jako użytkownika, a nie rewolty.
2. Moja opinia jest taka, żeby nie zmieniać administracji czy moderacji. W razie nowych głosowań nie zamierzam zabrać głosu.
3. Jestem za tym, by wymienione dwie grupy dokładnie informowały o swoich decyzjach (usuwam ci posta, który nie był nabiciem/obelgą/offtopem - informuję o tym na pw, jeżeli sprawa jest drażliwa) i nie bały się dyskusji na temat ich zasadności.
  •  

Noqa

Czy teraz możesz odpowiedzieć na zadane pytanie? Bo wygłosiłeś parę niezwiązanych z nim opinii.
Czy zamierzasz pozostawić to forum w innych rękach? Czy zamierzasz w końcu przekazać pełnię dostępu do serwera Felesowi? (koszty pieniężne, które poniosłeś możemy ci oddać) Czy zamierzasz oddać też forumową wiki? Bo choć jest to rzecz odrębna, wykorzystujesz ją, żeby mieć wyjątkową pozycję.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

Moim skromnym zdaniem ta decyzja powinna należeć do społeczności.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Noqa

Powinna, ale warto aby i wypowiedział się zainteresowany. Skoro publicznie twierdził, że oddaje forum, parę miesięcy temu, niech i teraz da jakieś publiczne wytłumaczenie czy deklarację. Byle bardziej konkretną.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Silmethúlë

Canis obiecał, że nowemu adminowi przekaże pełny dostęp do serwera. O ile kojarzę, to się nie stało. W tej chwili, twierdząc, że chce, żeby traktować go jak zwykłego użytkownika, używa władzy nad serwerem do wymuszania pewnych zmian.
  •  

Canis

To był mój najgorszy błąd w całej historii conlangera. Deklaracja przekazania władzy nad serwerem osobie, która nie jest skłonna ani do rozmów, ani do współpracy. Feles się do tego nie nadaje. Pokazuje to z każdym miesiącem bardziej.

Władza na forum miała być jego, a nad wiki moja. Tak się umówiliśmy nieco później na gadu-gadu. Dostęp do serwera mieliśmy dzielić, m. in. miałem zajmować się zrzutą na serwer.
  •