Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ulf, Sierpień 02, 2012, 19:01:56

Poprzedni wątek - Następny wątek

Tuktun

Czy ktoś zgłasza roszczenia do małej wysepki na północ od Lintargii? Jeśli nie, czy może przejąć to Lintargia?
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Pingǐno

#541
Cytat: Lord of the Potatoes w Wrzesień 30, 2012, 14:53:52
Czy ktoś zgłasza roszczenia do małej wysepki na północ od Lintargii? Jeśli nie, czy może przejąć to Lintargia?

Jakiej Lintargii? ;P

2. Jak się nazywa ten kontynent na południowym zachodzie; jak możemy go nazwać?

3. Myślę, że wszystkie pozostałe szare obszary nie są zarezerwowane, więc możesz sobie przygarnąć.

EDIT: Myślę, że dobrą informacją byłyby numery (np. GG), żeby się skontaktować w sprawie conworldu :P
(Czyli np.: czy użytkownik A zgadza się, aby w kraju użytkownika B były mniejszości z kraju użytkownika A)A mój numr to 3652808 ;p

Trzeba jakoś zadziałać! :U
  •  

autox3

Czy ja też, mogę się dołączyć?
  •  

Pingǐno

Cytat: autox3 w Styczeń 19, 2013, 08:03:47
Czy ja też, mogę się dołączyć?

Owszem. ;P Projekt jest baardzo cichy. On rusza tylko w powszechniejszy czas wolny, bo większość ni ma czasu.
Ale przejrzyj dokładnie ten artykuł: http://jezykotw.webd.pl/wiki/Aer
  •  

Silmethúlë

Cytat: autox3 w Styczeń 19, 2013, 08:03:47
Czy ja też, mogę się dołączyć?

Nie, możesz, dopóki, będziesz, tak, stawiać, przecinki.
  •  

Pingǐno

Cytat: Silmethúlë w Styczeń 19, 2013, 16:44:23
Cytat: autox3 w Styczeń 19, 2013, 08:03:47
Czy ja też, mogę się dołączyć?

Nie, możesz, dopóki, będziesz, tak, stawiać, przecinki.

CzEpIasZ, siIę.
---

Nie będzie mógł, jeśli nie będzie się stosował do zasad. :P
  •  

Pluur

Dobra pytanie proste: co z tym dalej będzie? Może byśmy to jakoś ruszyli do życia? Hmm?
  •  

Todsmer

Jak chcesz to ruszaj.
  •  

Pluur

Okej, ale
1. Gdzie mam znaleźć szczegółowe informacje w takim większym skrócie, na wiki przeczytałem wsio, a wszystkich postów mi się nie chce czytać.
2. Czy ktoś w ogóle byłby na to chętny, bo ni ma sensu robić tego dla siebie samego.
  •  

Aureliusz Chmielewski

Cytat: Pluur w Luty 23, 2013, 23:20:26
wszystkich postów mi się nie chce czytać.
Aha. To enjoy twoje "szczegółowe informacje w takim większym skrócie" ;d
The n-word
  •  

Pluur

No sorry cię, ale co mam cały podtemat, czy jak to nazwać Aer przeczytać? Łatwiej by to było, chyba od nowa zrobić.
  •  

Tuktun

Cytat: Pluur w Luty 23, 2013, 23:20:26
2. Czy ktoś w ogóle byłby na to chętny, bo ni ma sensu robić tego dla siebie samego.
Ja zawsze mogę.
Mój uprzedni, lipny nick to Lord of the Potatoes.

És most következzék valami egészen más. A Monty Python Repülő Cirkusza.
  •  

Pingǐno

Cytat: Tuktun w Luty 24, 2013, 00:09:21
Cytat: Pluur w Luty 23, 2013, 23:20:26
2. Czy ktoś w ogóle byłby na to chętny, bo ni ma sensu robić tego dla siebie samego.
Ja zawsze mogę.

Ja też - od czasu do czasu.

Wiadomo, że większe projekty na forum, gdzie jest mało aktywnych użytkowników ulegają usypianiu, ale to nie znaczy, że trzeba z tego całkowicie zrezygnować.

CytatNo sorry cię, ale co mam cały podtemat, czy jak to nazwać Aer przeczytać? Łatwiej by to było, chyba od nowa zrobić.

Nie rozumiem, o co ci chodzi. To na Wiki jest najzwięźlej napisane jak było można. :P O jakie konkretne fakty pytasz?
  •  

Spiritus

Ja też bym był chętny. Jak wiecie jestem płodniejszym conworlderem niż conlangerem.
  •  

Pluur

CytatNie rozumiem, o co ci chodzi. To na Wiki jest najzwięźlej napisane jak było można. :P O jakie konkretne fakty pytasz?

A takie szczegóły jak historia to omawialiście? A jak to jest z 'podziałem cywilizacyjnym' kiedyś tu gdzieś czytałem, że ma być podział  'Azja', 'Europa' itd. (pod względem cywilizacyjno-rozwjowo-kulturalnym), utrzymało się to? A i jaki jest najnowszy podział polityczny w Aerze, bo znalazłem kilka owych mapek i nie wiem kera jest najnowsza - może by je od nowa zrobił?
  •