Językoznawstwo > Nauka natlangów

Lista Kursów

<< < (3/3)

Henryk Pruthenia:

--- Cytat: CookieMonster93 w Sierpień 21, 2017, 11:47:57 ---Jak dla mnie jest całkiem spoko, chociaż nie mam porównania z innymi podręcznikami do czeskiego.

--- Koniec cytatu ---
A masz z tego jakiś pdf? Na chomikuju nie ma, a w antykwariatach u mnie jest tylko ten pasludny Edgar.

Pluur:
Podpisuję się pod tym!

CookieMonster93:

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Sierpień 22, 2017, 15:32:34 ---
--- Cytat: CookieMonster93 w Sierpień 21, 2017, 11:47:57 ---Jak dla mnie jest całkiem spoko, chociaż nie mam porównania z innymi podręcznikami do czeskiego.

--- Koniec cytatu ---
A masz z tego jakiś pdf? Na chomikuju nie ma, a w antykwariatach u mnie jest tylko ten pasludny Edgar.

--- Koniec cytatu ---
Mam wydrukowaną książkę, jeśli ci bardzo zależy, to tak za 2 tygodnie jak będę u mamy i będę miał dostęp do skanera, to mogę ci złożyć w pdf-a. I tak to chciałem zrobić dla siebie i jeszcze jednej koleżanki. ^^ Ale uwaga, czasem diakrytyki nie za dobrze mi się odbiły po kserze, więc trzeba nowe słówka sprawdzać, czy mają dlzeň. Ewentualnie możesz wszystkich nowych słów się uczyć z mojego Memrise'a.

Sam swój egzemplarz odkserowałem, bo książka jest w bibliotece wydziału polskiego na Fredy w Poznaniu.

Henryk Pruthenia:
Tak? To super!
Byłbym wielce rad zacząć z czesztiną przygodę!
Piwko Ci pocztą prześlę!

Pluur:
Też skanuję Czeski dla początkujących, jak ktoś to niech pisze priw.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej