Kyon, Epizod 2: Krok w Przyszłość!

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Czerwiec 12, 2017, 01:36:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Cesarstwa Tiłoharyno (te niebieskie na dole mapy). Co między Tobą a nimi jest?

Spiritus

A Cesarstwa Tałahałała to przypadkiem nie to pomarańczowe?
Spoiler
[Zamknij]
(Wzięte z oryginalnego wątku jjj.)
  •  

ɈʝĴ

Tak Cesarstwa to to pomarańczowe.
Spoiler
[Zamknij]
Znajdują się na terenie tego szarego, pod nimi jest jeszcze trochę mojej ziemi, ale ona ma być niezamieszkała.O to chodzi?
  •  

Henryk Pruthenia

Proszę o wybaczenie! Chodziło mi o Zakon (pokićkało się). Teraz, mam nadzieję, moje pytanie jest już jaśniejsze: co z tym obszarem?

I dodatkowo, co z ich językiem?

Spiritus

Ogłaszam wszem i wobec, iż mapki zostały zedytowane. Co prawda mapy teksturowe pozostają oparte na gorszej rozdzielczości i nie zgadzają się z resztą, ale to chyba nie problem, po po nich nikt nie bazgrze.
  •  

Pluur

#290
Na obszarze Równin Wschodu oraz Wysp Dorzecza mogę potworzyć jakieś-tam ludy, albo zwiększyć zasięg już istniejących.

EDIT: Przepraszam, że się czepiam, ale czytam teraz ciekawostki z Kyonu. Mam zastrzeżenie co do Cesarstwa
1. Wg mnie po tych znakach: サ.'`き, czy ひ``らそ.- powinna być tam podana transkrypcja czy to fonetyczna, czy jakaś bardziej łacińska.
2.
CytatArchitekci i budowniczy z Tiłoharyno mogą mierzyć się tylko z budowniczymi z ajdyniriańczykami
Yy dlaczego?
3. Ogólnie jest już tego dużo i musimy coś postanowić. Albo jakoś to pogrupować (regionami, cywilizacjami), albo część usunąć.
  •  

Henryk Pruthenia

E, ciekawostek będzie dużo jak się będzie siedem razy przewijać, o!
A teraz to maluśko jeszcze jest. No, ale jeżeli chcemy, to możemy to zrobić. Choć sam w sobie artykuł miał być taki chaotyczny w zamierzeniu, aby cały czas nas zaskakiwało. I też o niektórych regionach będzie jedna-dwie ciekawostki.

Okk, to się cieszę, twórz, twórz, nawet jeżeli to byłby zarys, a języki byłyby znane tylko z toponimów. Chodzi o to by wypełnić ten świat :)

Pluur

CytatE, ciekawostek będzie dużo jak się będzie siedem razy przewijać, o!
A teraz to maluśko jeszcze jest. No, ale jeżeli chcemy, to możemy to zrobić. Choć sam w sobie artykuł miał być taki chaotyczny w zamierzeniu, aby cały czas nas zaskakiwało. I też o niektórych regionach będzie jedna-dwie ciekawostki.
Hm no okey

CytatOkk, to się cieszę, twórz, twórz, nawet jeżeli to byłby zarys, a języki byłyby znane tylko z toponimów. Chodzi o to by wypełnić ten świat :)
No okey, aczkolwiek nie podoba mi się iście na ilość.

Mam informacje dla pana Borlacha. Niestety, ale nie udaje mi się zrobić tej flagi dla Ciebie, wybacz.
  •  

ɈʝĴ

Cytat: Henryk Pruthenia w Lipiec 15, 2017, 15:16:46
Proszę o wybaczenie! Chodziło mi o Zakon (pokićkało się). Teraz, mam nadzieję, moje pytanie jest już jaśniejsze: co z tym obszarem?

I dodatkowo, co z ich językiem?
Ale z Zakonem, czy z tą niebieską ziemią obok niego?
  •  

Borlach

CytatMam informacje dla pana Borlacha. Niestety, ale nie udaje mi się zrobić tej flagi dla Ciebie, wybacz.
No cóż, trudno. I tak dzięki wielkie że próbowałeś

I tak, też uważam że język tiłoharyński winien mieć łacińską transkrypcję, wstawianą razem z oryginalnym pismem do artykułów. Każdy inny nasz język jest tak przedstawiany, i wypadałoby się tej tradycji trzymać. 

A ja się jeszcze zapytam co z Ulfurinnem? Bo ma spore tereny na Wschodzie a coś nie jest zbyt aktywny. A szkoda, bo eturat to ciekawy język był i liczyłem na jakoweś państewko z tym narzeczem. 
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Pluur

CytatNo cóż, trudno. I tak dzięki wielkie że próbowałeś
Proszę

CytatA ja się jeszcze zapytam co z Ulfurinnem?
Właśnie?
  •  

ɈʝĴ

Co do transkrypcji tiłoharyńskiego istniała od dawna, ale jej nie używałem. Zaś co z Ulufrinem to ja też nie wiem.
  •  

Pluur

CytatCo do transkrypcji tiłoharyńskiego istniała od dawna, ale jej nie używałem.
Dlaczego?
  •  

ɈʝĴ

  •  

Caraig

Cytat: ɈʝĴ w Lipiec 15, 2017, 21:04:54
Zbytnio jakoś nie było okazji :-\

No to masz świetną okazję zaktualizowania wszystkiego o transkrypcję na łacinkę xD
  •