Forumowy Conworld

Zaczęty przez Ghoster, Wrzesień 10, 2011, 19:12:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pingǐno

Ej no przesadziłeś Canis trochę. :/
  •  

Marta Tejler

  •  

Benek

#347
Cytat: Marta Tejler w Listopad 02, 2011, 20:59:31
Cytat: Canis w Listopad 02, 2011, 20:43:12
Email:
> jjjj: sikalski@wp.pl
> Benek: ruchleiwcz@wp.pl
Powiem po hebrajsku: bana'im!
A Ty czyim jesteś multikontem?
Cytat: Pingǐno w Listopad 02, 2011, 20:49:58
Ej no przesadziłeś Canis trochę. :/
Dziękuje Pingino za obronę.
  •  

Marta Tejler

  •  

Pingǐno

CytatDziękuje Pingino za obronę.
Nie próbuję ciebie bronić, lecz sprawiedliwość.
  •  

Benek

Cytat: Pingǐno w Listopad 02, 2011, 23:05:24
CytatDziękuje Pingino za obronę.
Nie próbuję ciebie bronić, lecz sprawiedliwość.
Jakby Canis usunął ten swój post i ten post z cytatem do tego swojego postu, to mógłbym więcej w dziale, to mógłbym więcej w dziale Forumowy Conworld nic nie pisać...
  •  

Pingǐno

  •  

Benek

Cytat: Pingǐno w Listopad 02, 2011, 23:11:04
Nie wypowiem się już.
A Tobie by pasowała moja propozycja?
Ja tylko składam poważną propozycje i dotrzymam słowa.
  •  

Canis

W imię anarchii chwilami mam dużą ochotę tego Benka wywalić z forum razem ze wszystkimi innymi nieprzydatnymi kontami wątpliwej jakości.
  •  

Pingǐno

Cytat: Canis w Listopad 02, 2011, 23:15:18
W imię anarchii chwilami mam dużą ochotę tego Benka wywalić z forum razem ze wszystkimi innymi nieprzydatnymi kontami wątpliwej jakości.
I dobrze.
Wywal Milyeksa i pochodne. ;p
  •  

Ghoster

#355
Tak w ogóle to chciałbym przypomnieć, iż w naszym projekcie *opisujemy* swoje kraje; mówię to szczególnie do następujących graczy; Henryk Pruthenia, zavadzky, Mścisław Ruthenia. Pozajmowaliście mnóstwo terenów (w sumie 82 kraje), a nic się na nich nie dzieje, podczas gdy inni (na ten przykład; ja) właśnie potrzebują ekspansji swoich państw, a pasowałyby mi one na terenach Toraji, na której aktualnie nie znajduje się nic prócz ośmiu państw, reszta to tylko bezimienne kolory (no, poza jakimiś wzmiankami w niektórych tematach, ale to za mało). Miło by było, gdybyście się zrzekli terenów, na których nic się nie dzieje; możecie je ostatecznie później zająć, ale jak na razie to tylko niezamieszkałe pustki, bo takie zaklepywanie na przyszłość (daleką przyszłość, nadmienię) mija się z celem.
  •  

Canis

W razie czego możemy je zwyczajnie podbić. Tam w końcu niczego nie ma, a jak przypłyną galery, to będzie już za późno na budowanie cywilizacji.
  •  

spitygniew

Domyślam się, że chodzi też o mnie... Wybaczcie, ale wszystko przez moją pedantyczność, ponieważ postanowiłem zacząć od prajęzyka rodziny używanej na moim terenie, a że nie mam go jeszcze ukończonego, nie mówiąc o pochodnych językach, nie mogę nic napisać o współczesnych krajach (zresztą najpierw chcę wymyślić dokładne dzieje poczynając od prehistorii; pewnie was zdziwi, że nie zacząłem od dupy strony...).

Ale niech tam, obiecuję, że przedstawię wszystko przed końcem tego miesiąca, słowo harcerza.
P.S. To prawda.
  •  

spitygniew

Cytat: ja w Listopad 03, 2011, 09:03:26
Ale niech tam, obiecuję, że przedstawię wszystko przed końcem tego miesiąca, słowo harcerza.
P.S. To prawda.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •