Zarządzanie forum > Organizacja

Nowy dział!? Potężne zmiany!? [ZOBACZ CZEGO BRAK ODKRYLI NAUKOWCY!]

<< < (3/3)

Henryk Pruthenia:
Ponieważ nie jesteśmy od tego. Ludzie tu mają bardzo wyspecjalizowaną wiedzę, i nie widzę powodu by jej używać do rozwiązania takich rzeczy. A linkowanie jakichś stron z pracą domową dla osób, które chcą byś za nich coś zrobił jest hehe pomysłem.

Borlach:

--- Cytat: QRSGN w Maj 12, 2020, 07:59:50 ---Drodzy Forumowicze Forum „Polskie Forum Językowe”,

myślę, że trzeba tu zrobić małe porządkowanko - oto moje propozycje:

1. dodanie nowego działu „Gramatyka” - miejsce na pomysły gramatyczne (~nie związane z leksyką) - dzięki temu można by było podzielić się swoją wizją gramatyki konlangu bez potrzeby zaśmiecania działu tłumaczenia /można by było tam przenieść na przykład wątek o liczebnikach

2. przeorganizowanie układu sekcji forum: na samej górze zostawienie tylko działu przywitania - w nim można byłoby przypiąć regulamin oraz instrukcje dot. narzędzi forum - reszta spraw technicznych pasuje raczej na dół strony

3. uporządkowanie działu tłumaczeń: wydaje się, że obecnie przypięte są losowe wątki - proponuję poprzypinać wątki zbiorcze (np takie jak ten mój) oraz wątki „przetłumacz...” - w ten sposób zrobi się wygodny spis treści

4. ogarnięcie działu organizacja: odpięcie obecnie przypiętych wątków oraz stworzenie następujących:
- Ogłoszenia (sprawy bieżące)
- Rozporządzenia (wiążące postanowienia adminów)
- Skargi i zażalenia (jedno miejsce na wszechskarże)
- Uwagi techniczne
- Propozycje
- Pytania i wątpliwości
dzięki takim zmianom dział ten stanie się przejrzysty i pomocny

5. sukcesywne usuwanie/archiwizowanie przedawnionych wątków technicznych

mam nadzieję, że mnie nie zjecie - i coś się Wam z tego spodoba

--- Koniec cytatu ---
Ja na pewno zgadzam się z punktem nr 3. Natomiast nie porywa mnie pomysł jakiś bardziej rewolucyjnych zmian czy przeorganizowań forum, być może dlatego, że po prostu się do obecnego układu przyzwyczaiłem.

Więc podsumowując:
Punkt 1 - nie mam zdania
Punkt 2 - jestem przeciw
Punkt 3 - jestem za
Punkt 4 - nie mam zdania
Punkt 5 - jestem przeciw

Henryk Pruthenia:
Dobra, czyli podsumowując, jesteśmy raczej przeciwko zmianom, a po ponownym przeliczeniu głosów wygrał PSL. Panie Kamysz, gratulujemy!

Todsmer:
Jestem za uporządkowaniem tłumaczeń. Reszta - raczej na nie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej