Powitać :)

Zaczęty przez WJ4, Lipiec 14, 2017, 11:36:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

WJ4

Witajcie! Od dokładnie 3 lat obserwuję to forum, ale dopiero dzisiaj postanowiłem coś napisać. W najbliższym czasie postaram się opowiedzieć coś o moim nooblangu [datraskim] i noobworldzie [Owana]. Mam nadzieję, że nie zniknę nagle z tego forum  ;-)
Pozdrawiam.
  •  

Borlach

Feane! Witamy na forum! :D
Nie wiem czemu, ale podobają mi się te nazwy co podałeś. Jakoś tak przyjemnie mi brzmią

Ale stalkowanie forum aż 3 lata to chyba mała przesada xD
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Silmethúlë

Cytat: Borlach w Lipiec 14, 2017, 11:52:18
Ale stalkowanie forum aż 3 lata to chyba mała przesada xD

Ja wiem? Bywamy dość straszni momentami, ale z drugiej strony fajne językowe informacje się na forum pojawiają. Możliwe, że gdyby nie to, że tutaj jestem od samego założenia starego forum, bym się nigdy nie odważył/nie chciał  tutaj zarejestrować/pisać. Więc ja tam stalkowanie tego fora całkiem rozumiem. ;-)
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: WJ4 w Lipiec 14, 2017, 11:36:25
Witajcie! Od dokładnie 3 lat obserwuję to forum, ale dopiero dzisiaj postanowiłem coś napisać. W najbliższym czasie postaram się opowiedzieć coś o moim nooblangu [datraskim] i noobworldzie [Owana]. Mam nadzieję, że nie zniknę nagle z tego forum  ;-)
Pozdrawiam.
O witam, witam!
Rzeczywiście, fajnie brzmią te nazwy. :)

Pluur

  •  

WJ4

#5
Wiem, że to nie jest odpowiednie miejsce, ale do kogo trzeba się zgłosić ze zmianą nicku, bo to z 2014 roku patrząc z perspektywy czasu jest... złe  :-\
  •  

Wedyowisz

Cytat: WJ4 w Lipiec 14, 2017, 17:04:45
Wiem, że to nie jest odpowiednie miejsce, ale do kogo trzeba się zgłosić ze zmianą nicku, bo to z 2014 roku patrząc z perspektywy czasu jest... złe  :-\

Spróbuj napisać do administratora.
стань — обернися, глянь — задивися
  •