Autor Wątek: Dzień dobry!  (Przeczytany 1561 razy)

Offline Angerlartunnguaq

Dzień dobry!
« dnia: Listopad 25, 2020, 14:30:21 »
Udzielałam się już na tym forum, ale zostawmy ten żałosny relikt przeszłości dobrze? (nie tak dawno, ale jestem na tyle młoda że rok jest dla mnie dekadą ok) W międzyczasie sporo tu zaglądałam, aby po prostu poczytać
Znów mnie natchnęło, aby powrócić do językotwórstwa, tym razem chce się zabrać za to poważniej
Zapewne pojawię się z jakimś projektem za dłuższy czas, na razie zgłębiam tajniki lingwistyki xd
Ah moja nazwa to imię grenlandzkie, wzięło się to z mojego zafascynowania ludami inuickimi już od najmłodszych lat

Offline Henryk Pruthenia

• Der Untermenschenbändiger
  • Moderatór
  • Pochwalisze: 220 razy
  • Pieśń Arjów!
    • Mój konlangerski dorobek
  • Konlangi: Ziemskie, Kyońskie, Adnackie; autor neszszszczyzny
Odp: Dzień dobry!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2020, 15:17:15 »
Witamy, czekamy na projekta!

Offline Borlach

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2020, 19:43:05 »
Witamy. Projekty planujesz raczej a priori czy a posteriori?
Oto ja, Adwokat Diabłów

Offline Canis

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2020, 20:50:34 »
Udzielałam się już na tym forum, ale zostawmy ten żałosny relikt przeszłości dobrze? (nie tak dawno, ale jestem na tyle młoda że rok jest dla mnie dekadą ok) W międzyczasie sporo tu zaglądałam, aby po prostu poczytać
Znów mnie natchnęło, aby powrócić do językotwórstwa, tym razem chce się zabrać za to poważniej
Zapewne pojawię się z jakimś projektem za dłuższy czas, na razie zgłębiam tajniki lingwistyki xd
Ah moja nazwa to imię grenlandzkie, wzięło się to z mojego zafascynowania ludami inuickimi już od najmłodszych lat
Hej! Witamy na forum.
Jeżeli interesują cię Inuici, to może cię zainteresować mój artykuł o fikcyjnym ludzie Nuaryjczyków. Pomimo, że aprioryczny, to w opisie aspektów życia bardzo mocno wzorowałem się na ludach zamieszkujących koło polarne i można faktycznie się czegoś dowiedzieć, szczególnie o gospodarce.

Offline Angerlartunnguaq

« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2020, 23:10:37 »
Jeżeli interesują cię Inuici, to może cię zainteresować mój artykuł o fikcyjnym ludzie Nuaryjczyków. Pomimo, że aprioryczny, to w opisie aspektów życia bardzo mocno wzorowałem się na ludach zamieszkujących koło polarne i można faktycznie się czegoś dowiedzieć, szczególnie o gospodarce.
Wygląda imponująco, z chęcią poczytam

Offline Angerlartunnguaq

« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2020, 23:12:29 »
Witamy. Projekty planujesz raczej a priori czy a posteriori?
Jak dotąd tworzyłam raczej a priori, ale może kiedyś zdobędę się na odwagę by się z tego wyrwać

Offline Todsmer

« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2020, 10:38:22 »
Witamy :)

Offline Toivo

« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2020, 23:42:21 »
Witamy!