Twórczość w użyciu > Opowiadania

ueham - historia

<< < (8/8)

BartekChom:
Szczyt aktywnosci nowej ziemi
Rudobrody wymrą w erze najczarniejszych myśli.

W erze fasoli, przedostatniej erze siódmego rozdziału, zaczęłej się, kiedy pojawi się żółta fasola, pojawią się dwurożce. Żółta fasola wrzucona do wody po wypaleniu służyćmie jako dobra namiastka herbaty, a wrzucona do wody na surowo będzie skuteczna w walce z mykenami.

Kolejną erą będzie era fioletowego gradu. Będzie on dość rzadkim zjawiskiem powodujomym przez nową ziemię, które stopniowo zniszczy żółtą fasolę.

Dziadek ciężkiego młota na początku ery nowej nadziei pokona balrogi i zniszczy część nowej ziemi służącą do ich produkcji, ale potem mykeny go odepchną. Nowa ziemia pozostanie jednak w defensywie aż po dwunastu latach postanowi sięgnąć błyskotek pod gruntem i pochłonoma przez nie.

Kolejne wcielenia flisaków
Żałobne ryby wymrą w tej samej erze, w której się pojawią, po jakichś trzech tysiącach lat. Żyćmą po około pięćdziesiąt lat i będą tak mądre, jak ludzie.

Piątym wcieleniem flisaków będą odważne ryby pojawiłe się w czosnkowej erze przed czosnkowymi kyrgami i wymrące po pojawieniu się gabderów.

Kolejne wcielenie flisaków, flisacy alfa, pojawi się pod koniec ostatniej ery trzeciego rozdziału, a wymrze w czwartym rozdziale.

Nadkyrgi będą istotami czosnkokyrgopodobnymi, a belkowe kyrgi - kyrgopodobnymi właściwymi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej