Kyon > Kyon

Kyon, Epizod IV: Ogień

(1/5) > >>

Henryk Pruthenia:
Kyon
Epizod IV: Ogień
Spoiler[close]
Te otwarcie nowego epizodu nie będzie tak wielkie i szumne jak wcześniejsze, tak samo nie będziecie mieli przed oczami ściany tekstu. Ale słowem wstępu, dlaczego właśnie ogień? Bo musimy przyspieszyć nasz projekt, jesteśmy za daleko, a coraz więcej osób się sypie, lub jest mniej aktywna.

Zmiany, i to co stoi przed nami
1. Sesje będą obejmowały dużo większy okres czasu. Z doświadczenia widzę, że wszyscy mają wydarzenia zaplanowane na dużo, dużo więcej, niż w małych ramkach jakie ustaliliśmy początkowo. Teraz pytanie brzmi, ile zabierze Wam zabawa z Kauradami, a też z Trugami? Jak to będzie wyglądało? Pytam się, by wiedzieć, ile czasu powinny trwać następne sesje.
2. Kwestia surowców. Coraz bliżej jesteśmy momentu, gdy będą nam potrzebne surowce na skalę przemysłową. Nie mamy węgla, nie mamy ropy. Mamy lasy. Czyli proszę państwa, wszystko wskazuje na to, że czeka nas los Mordoru!
3. Nie przyjmujemy już więcej nowych osób. Kto się załapał do dziś, ten jest. Jeżeli ktoś oczywiście będzie miał jakiś naprawdę ciekawy pomysł, to na drodze wyjątku może zostać dołączony.
4. Mapy, mapy, mapy. Będziemy musieli pracować nad nimi. Polecam przerzucić się na grafikę wektorową, tylko tu mamy problem - nie możemy niestety wrzucić na wiki wspólnej mapy, którą każdy będzie mógł edytować. Będzie trzeba pomyśleć o jakiejś platformie, gdzie to będzie można zrobić. Wymienianie się mapami między sobą nie da według mnie rady. i tu oczekuję Waszej pomocy.

To chyba na tyle, jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, to czekam na nie. Z chęcią je wszyscy obgadamy.

Henryk Pruthenia:

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 01, 2018, 14:35:07 ---
--- Cytat: Borlach w Wrzesień 01, 2018, 14:32:20 ---
--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 01, 2018, 13:56:52 ---Mniej więcej to wytłumaczyłem w poście w mapach.
--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 01, 2018, 13:56:52 ---Gemacht. Teraz zrobisz mapę wszystkiego jak chcesz. :P
--- Koniec cytatu ---
Fean, fean, fean! Chwała, chwała, chwała!
--- Koniec cytatu ---
Mam nadzieję, że da się zrozumieć. :P I jak to wygląda, wypróbowałeś to już?

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Wrzesień 01, 2018, 13:56:52 ---Borlasze, nie tak się umawialiśmy! Czas leci, a pomysł może właśnie ulecieć... ;<

--- Koniec cytatu ---
Wiem wiem, trochę zwaliłem z tym. To lato zleciało mi w większości na wojażach i podróżach. Ale pomysłu ani nie zapomniałem, ani go nie porzuciłem :P Mam to w głowie, a jeśli dobrze pamiętam spisałeś co do tej pory ustaliliśmy, więc źle nie jest!
--- Koniec cytatu ---
Ano, mam, ale wypadałoby do tego wrócić. Teraz skupię się na Adnacie, wrzesień chcę jeszcze poświęcić Kyonowi w stu procentach.

Ale ale! Henryk, zacząłeś kolejny epizod, a raportu z Neszyjszczyzny jak nie było tak nie ma! Oczekuję na solidną ścianę tekstu  :-P

--- Koniec cytatu ---
Ano, będzie, będzie ;]
Mam też fajny pomysł co do historii Kraju Neszów (wideło), ale muszę się jeszcze paru rzeczy nauczyć ;].

--- Koniec cytatu ---

Borlach:

--- Cytuj ---Mam nadzieję, że da się zrozumieć. :P I jak to wygląda, wypróbowałeś to już?
--- Koniec cytatu ---
Jeszcze nie, teraz skrobię plan Assurhanu, w takim samym stylu w jakim był plan Djyazhoaru. Albo dziś wieczorem albo jutro wypróbuje, na pewno przed wyjazdem.

--- Cytuj ---Ano, będzie, będzie ;]
Mam też fajny pomysł co do historii Kraju Neszów (wideło), ale muszę się jeszcze paru rzeczy nauczyć ;].
--- Koniec cytatu ---
No to czekam z niecierpliwością! xD

Wait, Kyon-Wideło?
O kurwa, jestem fanem

Canis:
Ok, chętnie coś porobię w projekcie.
- Co się dzieje naokoło Tangii i kto prowadzi kraje?
- Jakie mamy czasy, wchodzimy w rewolucję przemysłową czy jeszcze nie?

Pluur:

--- Cytat: Canis ---Ok, chętnie coś porobię w projekcie.
--- Koniec cytatu ---
<3

--- Cytat: Canis ---- Co się dzieje naokoło Tangii i kto prowadzi kraje?
--- Koniec cytatu ---
Na południe od Tangii Kazimierz ma Buanię, Spiritus Enenków dalej jest HPowska Nuaria do której ostatnio dopłynęły statki Surdu. Na pobliskiej pustyni trwa expedycja ajdynirska (DOBRY TEXT!). Na północy pałętają się floty handlowe Neszów (nawiązują coraz więcej kontaktów na północnym wschodzie Kyonu. Po za tym powstała już pierwsza mapa miasta. (Pinu i Secht są HP, ale to chyba wiesz).

--- Cytat: Canis ---- Jakie mamy czasy, wchodzimy w rewolucję przemysłową czy jeszcze nie?
--- Koniec cytatu ---
Powolutku zaczynamy się bić o drewno, bo brak wóngla w tym świecie. Maszyny parowe są już w paru miejscach na Kyonie (ale nieprzeznaczone do przemysłu, a raczej zabawy). To kwestia sesji, lub dwóch.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej