Nabijacki temat

Zaczęty przez Canis, Sierpień 15, 2011, 11:16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

Nie wspominając o zimnym (zaczęty przeze mnie, zrobiony w 98% potem przez Dynozaura, któremu go oddałem).
Moja wena przychodzi i odchodzi. Pies-chorągiewka.
  •  

Feles

Jeden z dialektów protojęzyka tworzonego na Akana Conlang Relay 2014, zaczęty przez Fanael, kontynuowany przeze mnie.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Spiritus

Jeszcze dawno temu był In oddany MrVassilowi przez CookieMonstera.
  •  

Henryk Pruthenia

Mam taki oto pomysł:
Co myślicie o tym, by móc dodać te małe kółeczka dla języków, jak tu?
Pomysł jest prosty: ktoś (czyt. ja) wrzuca toto na wiki, a ktoś dodaje w opcjach cenzury, by się to wyświetlało jako obrazek, np.
:pl: > [img]flaga Polski[img]?

Pluur

Jestem za - ładnie będzie to wyglądało.
  •  

Anielka

Też tylko sprawdzam, jako nowy użytkownik
  •  

Henryk Pruthenia

To co, Widsidzie?
Wrzucamy li?

Henryk Pruthenia

Widsidzie, możnaby dodać w dziale nauka języków obcych podkategorię "Tłómaczenia"?
Otóż mam taki pomysł: tłumaczenie tekstów rozwija język, ale czasami trudno sprawdzić poprawność na swoją rękę. I w tej kayegorii moglibyśmy wrzucać swoje tłumaczenia, i pozwolić je sprawdzić.
Co Wy na to?

Widsið

Może zacznijmy od tematu i zobaczymy, czy to porwie tłumy?
  •  

Ghoster

#999
[...........]
  •  

Widsið

No nie zauważyłem licznych postów na ten temat póki co, niemniej, do rozważenia. Ale wolałbym najpierw zobaczyć temat, zanim stworzę nowy dział.
  •  

Silmethúlë

Popieram poczekanie, aż się zbierze przynajmniej kilka popularnych tematów na ten temat. A zacząłbym od jednego – jak dla mnie mógłby być nawet przypięty.

Swoją drogą sam rozważałem rozwinięcie tematu o gaelikach o kilka postów z tłumaczeniem krótkich tekstów słowo-po-słowie, jako sposób na opisanie kilku irlandzkich konstrukcji... ale brak czasu mnie bardzo skutecznie przed tym powstrzymuje.
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: Widsið w Październik 24, 2017, 09:34:40
Może zacznijmy od tematu i zobaczymy, czy to porwie tłumy?
Też się zastanawiałem nad przypiętym tematem, ale z drugiej strony jak komentować jednocześnie tekst po norwesku i rosyjsku?
Dodatkowo można by rozszerzyć formułę - np. tematy o różnych konstrukcjach e różnych językach. Nazwijmy może to "Języki w praktyce".
Przy okazji, to tylko dodatkowy nowy pasek, zawsze można przenieść posty i usunąć podrozdział.

Silmethúlë

To zacznij osobne tematy dla języków, które cię interesują. Dla dwóch–trzech tematów, w których będą pisać dwie osoby nie ma sensu zakładać osobnego działu. Jeśli takich wątków powstanie z 5, i przynajmniej 2 będą ciągle aktywne po paru tygodniach, jest jakiś sens, żeby je przenieść do osobnego działu.

Tworzenie nowego działu nie ma sensu, dopóki w ogóle jeszcze żadnego wątku nie ma.
  •  

Henryk Pruthenia

Usunąłem ostatnią rozmowę. I nie, by uciszyć temat, ale po scaleniu postów wyskoczył jakiś błąd i nie dało się zaznaczyć postów jako przeczytane.

Jakikolwiek dodatkowy komentarz będzie karany banem na dzisiejszy wieczór.

Pozdrawiam!