Językotwórstwo (conlanging) i światy > Conlangi: a posteriori

Kontinuum conlangowe C.F. Hawkmana

(1/12) > >>

Mistrz Wszechimienny:
Witam... ponownie.

W tym temacie zamieszczał będę informacje dotyczące całkowitego odświeżenia mojego dotychczasowego portfolio językotwórczego.

Spodziewajcie się wszystkiego - część konlangów się połączy - ogólnie konsolidacja celem mniejszego, lepiej nadającego się do utrzymania i rozwoju zbioru. Planuję rozwijać przede wszystkim jeden język typu naturalistycznego w formie dwóch dialektów: postępowym i archaizującym.
Mój flagowy konskrypt wyleci oknem i powróci jak bumerang w formie podobnej do rowaszu.

Również światotwórczy aspekt użycia tych odświeżonych języków ulegnie zmianie, zmniejszeniu, kondensacji. Poprzedni głownie rozwijany flagowy świat stanie się na poły zapomnianym mitem w drugim, alternatywnohistorycznym.

Nie mogę teraz powiedzieć nic więcej, bo zepsułbym niespodziankę.

Poniżej, mały łechtacz, teaser. Zapowiedź tego, co nadejdzie.

Henryk Pruthenia:
Znowu?

Mistrz Wszechimienny:

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Grudzień 27, 2017, 20:19:58 ---Znowu?

--- Koniec cytatu ---
Owszem, jakiś czasu temu dużo publikowałem na forum - jeszcze wtedy gdy stało na fora.pl. Byłem wtedy lubianym kontrybutorem wielu dyskusji, także tych shitpostowych.

Drugi teaser na dziś. Dzisiejszy dzień sponsoruje literka C czytana w zależności od potrzeby jako k lub g.

Henryk Pruthenia:

--- Cytat: Mistrz Wszechimienny w Grudzień 27, 2017, 21:06:57 ---
--- Cytat: Henryk Pruthenia w Grudzień 27, 2017, 20:19:58 ---Znowu?

--- Koniec cytatu ---
Owszem, jakiś czasu temu dużo publikowałem na forum - jeszcze wtedy gdy stało na fora.pl. Byłem wtedy lubianym kontrybutorem wielu dyskusji, także tych shitpostowych.

--- Koniec cytatu ---
O ile dobrze rozumiem kim jesteś, to te lubianym to taka Twoja teoria spiskowa, tak?

Úlfurinn:
Ten temat jest dziwny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej