Rozmowy konlangowe - wątek konwersacji sztucznojęzykowych

Zaczęty przez Ojapierdolę, Sierpień 16, 2011, 13:02:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

Todsmer

Ik, þar Widsið witjða, þankija.
Myślę, że Widsið  ironizował :-P
  •  

Widsið

Welltapt! Oullíchwell, wätfyr swá fele sprächmakren mid ðe frânshwísen þinge hón? Ik häve felen swá gjedonen gjemakten spräche gjesewen.
Dokładnie! W każdym razie, dlaczego tak wielu conlangerów trzyma się francuskopodobnych rzeczy? Widziałem dużo w taki sposób zrobionych conlangów.
  •  

Todsmer

magan it, þar frankiskazo tungiz hinz likajiða, isði? hispaniskazo anði walhiskazo tungïzo batizo ab romaniskazanø tungijø mik likajanða.
Może dlatego, że lubią francuski? Ja jednak z języków romańskich (i podobnych) wolę hiszpański lub łacinę.
  •  

Rémo

Cytat: Widsið w Czerwiec 01, 2012, 18:10:17
Welltapt! Oullíchwell, wätfyr swá fele sprächmakren mid ðe frânshwísen þinge hón? Ik häve felen swá gjedonen gjemakten spräche gjesewen.
Dokładnie! W każdym razie, dlaczego tak wielu conlangerów trzyma się francuskopodobnych rzeczy? Widziałem dużo w taki sposób zrobionych conlangów.

Lokaj Generiae? Ni nerla delive. Troe'me li pareil men Fréniee, jencusse delive'to ka. ^^

A dlaczego niemiecki? Jego nie lubię najbardziej (nie umiem tego dobrze przetłumaczyć). Zrobiłem podobny do francuskiego, bo po prostu go lubię. ^^
Pozdrawiam! :)
  •  

Todsmer

it nu-germaniskaz deisði. it angliskaz isði.
To nie jest niemiecki. To angielski.

anði juta minaz tungiz nu-germaniskaz deisði. it allagermaniskaz isði.
A mój język tez nie jest niemiecki. To wspólnogermański.
  •  

Widsið

Swilche 'k mid frânshwísen spräche began. Luv fyr Frankríche, till á!
Ja też zacząłem od francuskopodobnego języka. Miłość dla Francji na wieki! ;p
  •  

Rémo

Cytat: Widsið w Czerwiec 01, 2012, 18:52:13
Luv fyr Frankríche, till á!
Miłość dla Francji na wieki! ;p

Aiqu men Frénie no qetiûe nom! ^^
Pozdrawiam! :)
  •  

Henryk Pruthenia

А́с нӑчнѧ́ пса́ц нӑ-мэї́м но́ўвм конла́нгѣ. Не́ ма́е о́ўн ны́ нӑзва́ня, ни́ якъ́́й-тӑ грамма́тiкъɪ, íли другъ́гӑ ӑпи́сӑ. О́ўн ве́с в-у́мѣ.

Ás nӑčnã́ psác nӑ-mejím nóŭvm konlángě. Né máje óŭn njý nӑzvánja, ní jakŏ́j-tă grammátiky, íli drugŏ́go ӑpjísӑ. Óŭn vjés v-úmě.

[ˈas nɤ̆ˈt͡ʂnã ˈpsat͡s nɤ̆mɛˈjim ˈnou̯ʋm kɔnˈɫangʲæ. ˈɲɛ ˈmajɛ ˈɔu̯n ˈɲɨ nɤ̆ˈzvaɲɑ , ˈɲi jaˈkə̆jtɤ̆ graˈmːatikɨ, ˈilʲi druˈgə̆gɤ̆ ɤ̆ˈpʲisɤ̆. ˈɔu̯n ˈʋʲes  ˈʋumʲæ]

Zacznę pisać w moim nowym konlangu. Nie ma on ani nazwy, ani jakiejś gramatyki, czy innego opisu. On w całości jest w głowie

Aureliusz Chmielewski

O heren istuee conlangessa! xD
O to tak jak mój konlang! xD
The n-word
  •  

Caulthaeigh

I' gès I' shealð noþ 'räiþ hjäur ;(
(Ja chyba nie powinienem tu pisać)
tak, to jest marna przeróbka języka angielskiego
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Caulthaeigh

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 03, 2012, 16:30:20
А́с нӑчнѧ́ пса́ц нӑ-мэї́м но́ўвм конла́нгѣ. Не́ ма́е о́ўн ны́ нӑзва́ня, ни́ якъ́́й-тӑ грамма́тiкъɪ, íли другъ́гӑ ӑпи́сӑ. О́ўн ве́с в-у́мѣ.

Ás nӑčnã́ psác nӑ-mejím nóŭvm konlángě. Né máje óŭn njý nӑzvánja, ní jakŏ́j-tă grammátiky, íli drugŏ́go ӑpjísӑ. Óŭn vjés v-úmě.

[ˈas nɤ̆ˈt͡ʂnã ˈpsat͡s nɤ̆mɛˈjim ˈnou̯ʋm kɔnˈɫangʲæ. ˈɲɛ ˈmajɛ ˈɔu̯n ˈɲɨ nɤ̆ˈzvaɲɑ , ˈɲi jaˈkə̆jtɤ̆ graˈmːatikɨ, ˈilʲi druˈgə̆gɤ̆ ɤ̆ˈpʲisɤ̆. ˈɔu̯n ˈʋʲes  ˈʋumʲæ]

Zacznę pisać w moim nowym konlangu. Nie ma on ani nazwy, ani jakiejś gramatyki, czy innego opisu. On w całości jest w głowie

Takie conlangi które ma się w głowie najbardziej lubię.
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Feles

Papcy cyhkatukke cyhtite peruhrappokewka pewtytikechkow.
Mój język jest przeróbką polskiego.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Caulthaeigh

#327
Бабача чёйкадокъ чётать баруваппякевка поутётэкещюв
Mój język jest przeróbką felesowskiej przeróbki polskiego ;P (to nie znaczy tego chyba że to felesowskie cóś to znaczy, a jeśli tak to wtedy i moja przeróbka jego conlangu znaczy właśnie to)
Mówił mi ktoś że jestem dziwny?

"Weź, kurwa, przestań budować piramidy z cytatów." - Jakbym był jedynym który to robi...
  •  

Feles

felesowskiej = pihtyhtiwputikechcy
Feles = Pihtyhti

Pacpyw cyhtite pachce peruhrappokec.
Miło jest mieć przeróbki. :-P
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilène

Cytat: keats w Czerwiec 03, 2012, 17:38:14
O heren istuee conlangessa! xD
O to tak jak mój konlang! xD
A jako połowina mojich każdý mój mimo rodzkégo.
  •