WTF?

Zaczęty przez Dynozaur, Sierpień 23, 2011, 14:02:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

Co to za "obserwowany" pod moim profilem? Jestem podeźrzany o jakieś przestępstwo, czy co?

Myślałem, że tamte pączki były za darmo...
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Vilén

Cytat: Dynozaur w Sierpień 23, 2011, 14:02:17
Co to za "obserwowany" pod moim profilem? Jestem podeźrzany o jakieś przestępstwo, czy co?
A nie mówiłem, że znowu się zacznie nadużywanie ostrzeżeń, cyrki wokół ostrzeżeń, itp.?
  •  

Dynozaur

Faktycznie, mam 20% ostrzeżenia. Nawet nie wiem kiedy mi to wstawiono.

Nie widzę sprawcy, ale domyślam się, kto to jest.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

zavadzky

  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

zavadzky

  •  

Dynozaur

To nawet fajniej. Lubię nieprzewidywalne sytuacje.

Swoją drogą, nie uważam, że to ja wywlekłem politykę na forum. Ja jedynie narysowałem mapkę, a wprowadzenie do dyskusji Żydów, Masonów, Bolszewików i Невѣдомой Ёбаной Хуйни to już nie moja zasługa.

Jeżeli przerysowywanie mapek rzeczywistego świata to politykowanie, to należy zakazać jakichkolwiek althistów.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pingǐno

Co oznacza, że ktoś jest obserwowany?
Feles, dlaczego nie ufasz Dynozaurowi?
  •  

zavadzky

No, błąd, bo Ty wywlekłeś 'przywary Żydów' w dyskusji :)
  •  

Dynozaur

Cytat: zavadzky w Sierpień 23, 2011, 14:22:07
No, błąd, bo Ty wywlekłeś 'przywary Żydów' w dyskusji :)

Pierwsze wspomnienie o Żydach: Silmeth, nie ja.

Cytat: silmethNo i weź po takich tematach przekonuj nowych userow ze dynozaur nie jest naziolem... tu widzi samych zlych Żydów niszczacych cudowna Polske i przeklamujacych jej historie, tu tworzy mapy wielkiej hitlerowsko-austro-wegierskiej rzeszy... :P

A ja tylko obroniłem się przed tym mówiąc, że Żydzi to nie zuo wcielone, ale naród posiadający swoje przywary. Nie myślałem, że to forum jest aż tak politycznie poprawne, że wzpomnienie tak oczywistego faktu zasługuje na warana.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

zavadzky

Silmeth wspomniał o Twoich poglądach, a Ty zacząłeś je rozwijać. Nie zacząłeś się bronić, tylko wygłosiłeś swój szalony manifest.
  •  

Feles

Hmm, coś zbyt często na forum wypływają kłótnie o polityce. I coś zbyt często w tych dyskusjach bierze udział Dynozaur.

CytatJeżeli przerysowywanie mapek rzeczywistego świata to politykowanie, to należy zakazać jakichkolwiek althistów.
Nie doszłoby do warna, gdyby poprzestano na przerysowywaniu mapek i nie odpowiadano na zaczepki (nawet jeśli owa mapa była czystym trollem). ;-)


I, przyznam, to miało również podziałać jako ostrzeżenie dla innych chcących ciągnąć psujące atmosferę pyskówki.
Taka jakby poprawność polityczna, wybaczcie.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Dynozaur

#12
Nie, to była obrona przed waszą ignorancją. Ja nic nie manifestowałem, po prostu wy nie potraficie zrozumieć, że posiadanie poglądów (i nie wstydzenie się ich) nie oznacza ich narzucanie. Silmeth przedstawił moje poglądy w krzywym zwierciadle, to go poprawiłem.

Wam wolno wygłaszać poglądy, a mnie nie - to nie jest ani normalne, ani sprawiedliwe.

A poza tym uwielbiam mieć ostatnie słowo. To moja zjebana cecha charakteru i musicie to wytrzymać.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

zavadzky

Masz typową cechę ekstremistów - płakusiasz, bo nikt nie uważa twoich poglądów za normalne. Chyba, że prawo Poego strikes again. Tak czy inaczej, cieszę się, że ludzi podzielających twoje zdanie w Polsce jest mniej niż normalnych :p

Nie będziesz miał ostatniego słowa.
  •  

Dynozaur

Cytat: zavadzky w Sierpień 23, 2011, 14:55:07Masz typową cechę ekstremistów - płakusiasz, bo nikt nie uważa twoich poglądów za normalne.

Nie "płakusiam", bo mnie to nie boli. "Normalność" to nic objektywnego, więc lepiej o moich poglądach powiedzieć, że są mniejszościowe - i ja się z tym zgadzam. Uważajcie sobie mnie za idjotę (a nawet ekstremistę, którym nie jestem), ale zakazać mi posiadania WŁASNYCH (a nie wykreowanych przez reżymowe medja) opinij mi nie zakażecie.

Ja sobie z waszej opinji nie robię nic, bo prawda jest tylko jedna. Szkoda tylko, że ją zagłuszacie.

Cytat: zavadzky w Sierpień 23, 2011, 14:55:07Nie będziesz miał ostatniego słowa.

Serjo?
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •