Propozycje zmian na forum

Zaczęty przez Vilén, Sierpień 24, 2011, 16:15:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 25, 2012, 09:44:03
Eee, nie napisałem 'Dyno chuj Gross ma rację' tylko napisałem, że istniało zjawisko antysemityzmu, to nie jest róbta co chceta.
+1

Ja tam zawsze lubiłem sobie czas spędzać czytając te wasze politykowanie... Przynajmniéj było zabawnie. :D

PS: Jeżeli się będziecie wielokrotnie Ciupaka nie słuchali, to on przestanie te tematy usuwać, bo taki już jest :D

Vilène

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 23, 2012, 14:53:25
Pytanie do użytkowników forum: czy jesteście za tym, aby usunąć całkowicie dział "Ambasady"? Bo jak widać, wybitnie się on nie sprawdził, i nikt tam nie pisze.

Uwaga: jeżeli w ciągu dwóch dni nikt nie wypowie się na ten temat, dział zostanie usunięty na mocy mojej decyzji.
Nikt się na ten temat nie wypowiedział, więc usuwam.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilène

  •  

żuwaczky

Będziesz się obrażać, bo ktoś się z Ciebie lekko pośmiał? <3
  •  

Vilène

Cytat: zavackŷ w Czerwiec 25, 2012, 15:59:25
Będziesz się obrażać, bo ktoś się z Ciebie lekko pośmiał? <3
Nie, po prostu nieco denerwują mnie posty, których jedyną treścią jest obrazek z memu, albo jakakolwiek wariacja na punkcie "to"...
  •  

żuwaczky

'to' jest kretyńskie, samym obrazkiem natomiast mozna odpowiedzieć bez problemu.

Co z tym licznikiem postów?
  •  

Feles

Mnie jakoś nie przeszkadza. ;-)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Pingǐno

Mnie również.
Nie przesadzajmy, i tak zasady się rozpadną i znów będzie taka sama atmosfera jak za Hauhaua II.
  •  

Noqa

"To" jest potrzebne. Czasem jedynym celem posta jest poprzeć czyjeś zdanie (i nie zawsze jest to głupie, jako zwolennik wsłuchiwania się w głos ludu powinieneś to cenić), a "to" się tu sprawdza. Po co posty o większej objętości, a takiej samej treści.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Silmethúlë

Cytat: Noqa w Czerwiec 25, 2012, 21:13:21
"To" jest potrzebne. Czasem jedynym celem posta jest poprzeć czyjeś zdanie (i nie zawsze jest to głupie, jako zwolennik wsłuchiwania się w głos ludu powinieneś to cenić), a "to" się tu sprawdza. Po co posty o większej objętości, a takiej samej treści.
To.*

* I tak, w tym miejscu cytowanie posta powyżej jest uzasadnione :P.
  •  

Feles

Ech, przydałby się taki dodatek do SMF, z funkcjonalnością podobną do pochwał.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Vilène

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 25, 2012, 21:34:16
Ech, przydałby się taki dodatek do SMF, z funkcjonalnością podobną do pochwał.
Canis już szukał takiego, ale nie znalazł... ech, sam bym takie coś napisał, gdyby nie to, że SMF ma chujowe API, a właściwie go w ogóle nie ma.
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Silmethúlë w Czerwiec 25, 2012, 21:23:37
To.*

* I tak, w tym miejscu cytowanie posta powyżej jest uzasadnione :P.
To :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Pingǐno

Cytat: Mścisław Kulmatycki w Czerwiec 25, 2012, 22:01:01
Cytat: Silmethúlë w Czerwiec 25, 2012, 21:23:37
To.*

* I tak, w tym miejscu cytowanie posta powyżej jest uzasadnione :P.
To :D

Toception.

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 25, 2012, 21:47:21
Cytat: Fēlēs w Czerwiec 25, 2012, 21:34:16
Ech, przydałby się taki dodatek do SMF, z funkcjonalnością podobną do pochwał.
Canis już szukał takiego, ale nie znalazł... ech, sam bym takie coś napisał, gdyby nie to, że SMF ma chujowe API, a właściwie go w ogóle nie ma.

Canis wprowadzał coś podobnego - nie pamiętam w jakiej dokładnie formie, ale było (+) i (-).
Chociaż to niezbyt dobry pomysł.
  •