Przywitania

Zaczęty przez Feeana, Luty 23, 2012, 22:24:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Pingǐno

Jezó. Przybyłem z powrotem na forum i już pozmieniali niektórzy nicki.
Mianowicie: kim jest Samuel? xd
  •  

Todsmer

Samuel jest Samuelem. Niedawno przybył.
  •  

Pingǐno

A, to przepraszam. Myślałem, że to ktoś stary.
  •  

Mścisław Bożydar

Ekhm...
Niniejszym chciałbym się z Wami- poniekąd- pożegnać (w temacie z powitaniami).
Konta nie usuwam, czasami tu zajrzę, może coś napiszę od czasu do czasu.
Trzymajcie za mnie kciuki.
Dzięki wam za ten czas, który tu z wami spędziłem (na nowym forze łącznie 19 dni, 8 godz. 58 min.)
Dziękuję za rozbudowanie mojej wiedzy i za to, że mogłem się z Wami podzielić- w pewnym sensie- sobą (no, łącznie 2344 wiadomości).

Paaaa :-)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Nasedo

Ponad 3 lata temu zarejestrowałem się na starym forum. Przez jakiś czas byłem aktywny (jeśli zadawanie mnóstwa pytań można nazwać aktywnością), zaprezentowałem też robocze wersje dwóch moich konlangów. Potem przestałem się udzielać na forum, na kilka miesięcy dałem też sobie spokój z językotwórstem, ale mi przeszło. W tym czasie (nie licząc wspomnianej przerwy) dalej się tym tematem interesowałem, zbierałem informacje, tworzyłem konlangi (a raczej ich zarysy, z których większość ewoluowała bądź lądowała w śmietniku).

Od jakiegoś już czasu wiem o istnieniu nowej odsłony forum, i jestem tu zarejestrowany już od ponad roku, jednak dopiero dzisiaj piszę swój pierwszy post - a piszę go z okazji postanowienia o zwiększeniu aktywności tutaj. A że wypadałoby się przywitać, toteż się witam: cześć!

PS: Na starym forum miałem nick golem, jakby ktoś chciał wiedzieć.
  •  

Pingǐno

  •  

tob ris tob

Witamy serdecznie.

Pingijno, reakcja w 6 minut? Coś mi tu śmierdzi... Henryku, co myślisz?
Dzień dobry :-)
  •  

Pingǐno

  •  

Henryk Pruthenia

Pingijno chciał nas zmylić. Bo niby pierwszy, więc z jednéj strony ściąga podejrzenié na siebie, a z drugiéj może myślić tak: «Jeżeli oni pomyślą, że ja to pewnie komentując tak szybko chciałem odwrócić od siebie uwagę, to zaraz wpadną na pomysł, że aż tak głupi chyba nie jestem, a więc, koniec konców tę uwagę od siebie odciągnę!»

Ale nie, nie damy się zwieść!

Towarzysz Mauzer

CytatMiaucz.
*l > /'au/, ukradnę to do jakiegoś sławlęga. Dziauga kiaubasica!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Spiritus

Nom, ja też świeżak, ale nie marta, tylko marcin  :-P
  •  

1ab5o

A ja jestem Filip. :-P
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •  

tob ris tob

Witamy. :-)
Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawił.
Dzień dobry :-)
  •  

1ab5o

Cóż, inne fora były nudne, więc przywędrowałem tu.
Nie czytaj tego podpisu! Przeczytałeś?! Cóż, mówi się trudno i żyje się dalej...
  •