Zeszyt w conscripcie-conlangu

Zaczęty przez Rémo, Październik 29, 2011, 14:00:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

Canis

  •  

Rémo

Hej  ;-D! Jak coś to jest mój zeszyt, mam do Was pytanie, bo już dwa dni się męczę, tworzę dziennik i nie wiem czy pisać tam po moim piśmie czy po polsku, nie chcę żeby ktoś przeczytał, bo po co ma mi ktoś czytać, a jak to otworzy to się zdziwi  ???  ;-D Ale nie wiem czy to będzie "wyglądać"? Sam nie umie ocenić, bo jestem przyzwyczajony do tego pisma (ponad 3 lata), napiszcie mi, czy ta notatka "ładnie" wygląda, czy Wam się podoba, i ewentualnie co mógłbym zmienić w tym piśmie, wszystkie rady nie ocenione!  :'-(
Pozdrawiam! :)
  •  

Henryk Pruthenia

Wygląda jak zmieszana cyrylica z pismem żydowskim i hangylem ^^
Gdyby jeszcze jakoś nadać temu wszystkiemu jakiś wspólny mianownik

Pingǐno

Heh, to zależy od twojej decyzji. Nie wiem czy możemy ci w tym poradzić. ;]

To jest szyfr, ważne, żeby był dla ciebie zrozumiały. IMO jest dość przejrzysty. ;)
  •  

Rémo

Pozdrawiam! :)
  •  

Feles

Cytat: Pingǐno w Październik 31, 2011, 14:04:48To jest szyfr, ważne, żeby był dla ciebie zrozumiały. IMO jest dość przejrzysty. ;)
Jeśli to jest szyfr, to ważniejsze, aby nie był zrozumiały dla innych. ;)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Rémo

Cytat: Fēlēs w Październik 31, 2011, 15:05:53
Cytat: Pingǐno w Październik 31, 2011, 14:04:48To jest szyfr, ważne, żeby był dla ciebie zrozumiały. IMO jest dość przejrzysty. ;)
Jeśli to jest szyfr, to ważniejsze, aby nie był zrozumiały dla innych. ;)

Ale chcę też żeby jakoś wyglądał  8-)
Pozdrawiam! :)
  •  

Rémo

#22
Ostatnio bardzo zmieniłem moje pismo i mam zeszyt do pisania, żeby szybciej zapamiętać litery. Mam nadzieję, że nikt nie zgadnie co tu jest napisane (znowu!).  :'-(  Patrzcie i podziwiajcie, jak się podoba zmienione pismo? :)
Pozdrawiam! :)
  •  

Todsmer

  •  

Rémo

Cytat: tqr w Maj 01, 2012, 11:03:25
Inspiracje greką widzę :)

Racja, jak możesz zobaczyć wcześniejsze pismo było mieszanką z wszystkich pism, ale teraz widzę, że urodą nie grzeszyło  :-P Musiałem wybrać jakiś wspólny mianownik, nie chciałem pisma podobnego do chińskiego itp., ani "szlaczkowatego" jak arabski, ktoś ostatnio zwrócił moją uwagę na grecki którego nie dostrzegałem i to było to czego szukałem!  ;-D
Pozdrawiam! :)
  •  

Rémo

Pozdrawiam! :)
  •  

Feles

Nie. :-(
Mogę kupić samogłoskę? ;-)
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Rémo

Cytat: Fēlēs w Maj 02, 2012, 11:27:16
Nie. :-(
Mogę kupić samogłoskę? ;-)

Nie, nie, nie :D Właśnie oto mi chodziło, żeby nikt nie rozszyfrował a wy/ty (bo ty zawsze łamałeś moje szyfry/pisma) jesteście takim testem, że jeśli wy/ty nie rozszyfrujecie to nikt nie rozszyfruje (tak sądzę, bo jesteście za dobrzy!).
Pozdrawiam! :)
  •  

Noqa

At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Rémo

Pozdrawiam! :)
  •