Republika Fromancji

Zaczęty przez Rémo, Październik 31, 2011, 14:38:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

Henryk Pruthenia

Autor ma prawo się wypowiadać.

jjjj

  •  

Marta Tejler

Cytat: jjjj w Listopad 01, 2011, 16:50:28
Nazwa Państwa kojarzy mi się z farmacją.
A mi się kojarzy z moją Frogeacją – nazwa podobna, i państwo jest, że tak powiem, parodią Francji. Tylko ja wywiodłem nazwę swojego kraju od francuskiego jedzenia żab, a Remo od francuskiego jedzenia serów.
  •  

jjjj

Cytat: Marta Tejler w Listopad 01, 2011, 21:03:43
Cytat: jjjj w Listopad 01, 2011, 16:50:28
Nazwa Państwa kojarzy mi się z farmacją.
A mi się kojarzy z moją Frogeacją – nazwa podobna, i państwo jest, że tak powiem, parodią Francji. Tylko ja wywiodłem nazwę swojego kraju od francuskiego jedzenia żab, a Remo od francuskiego jedzenia serów.
Remo :]
I co z tym fantem Glster proponujesz uczynić?
  •  

tob ris tob

Cytat: Fēlēs w Listopad 01, 2011, 20:58:41
Cytat: Ghoster w Listopad 01, 2011, 20:49:32
Czy mogę wyrazić liberum veto przeciw uczestnictwie jjjj w naszej grze? Na razie z jego strony widzę jedynie parodię i groteskę.
+1
+2
Dzień dobry :-)
  •  

Marta Tejler

Cytat: тоб рiс тоб w Listopad 01, 2011, 21:18:52
Cytat: Fēlēs w Listopad 01, 2011, 20:58:41
Cytat: Ghoster w Listopad 01, 2011, 20:49:32
Czy mogę wyrazić liberum veto przeciw uczestnictwie jjjj w naszej grze? Na razie z jego strony widzę jedynie parodię i groteskę.
+1
+2
To.
  •  

Henryk Pruthenia


jjjj

  •  


jjjj

J ezeli już tak wam to przeszkadza, to czemu http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=196.new#new - i jakoś nikt nie ma nic przeciwko temu, a jest dość wyraźnie aluzyjne jeżeli nie wprost do świata realnego, a podobno tutaj tak nie można
  •  

Feles

Cytat: jjjj w Listopad 01, 2011, 21:36:58
J ezeli już tak wam to przeszkadza, to czemu http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=196.new#new - i jakoś nikt nie ma nic przeciwko temu, a jest dość wyraźnie aluzyjne jeżeli nie wprost do świata realnego, a podobno tutaj tak nie można
Jakoś nie widzę, aby swoje bóstwo nazywał Budą, a przywódców religijnych - pantoflami.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

kmitko

Cytat: jjjj w Listopad 01, 2011, 21:36:58
J ezeli już tak wam to przeszkadza, to czemu http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=196.new#new - i jakoś nikt nie ma nic przeciwko temu, a jest dość wyraźnie aluzyjne jeżeli nie wprost do świata realnego, a podobno tutaj tak nie można

1. Przecież to tylko propozycja - jeżeli MG stwierdzi, że zbyt mało oryginalne, to zawsze mogę spróbować czegoś bardziej oryginalnego - ale mi się nie chce. Na pewno bym się nie dąsał, że przecież to było na 100% poważnie.
2. Aluzja aluzji nierówna. Łopatologiczne ładowanie "Walesusa" po prostu zgrzyta.
Bug, humor i obczyzna.
  •  

jjjj

A co za różnica czy swoich kapłanów nazwę Kapelusznikami czy np. Kdsdasasassadda?
  •  

jjjj

Aluzja powinna być dozwolona, albo całkiem zakazana, bo nic pośredniego się nie da bez kłótni.
  •  

Ghoster

#74
[...........]
  •