Odp: XI Polska Sztafeta Językowa, NOWA EDYCJA - Conlangerski wieczorek chiński

Zaczęty przez 커래얟쓰, Luty 20, 2020, 13:21:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kazimierz

  •  

Henryk Pruthenia


Emil

Można jeszcze się dopisać? Jak tak, to startuje z zongepajckim klasycznym.
  •  

Grímkel

Oczywiście, że można się zapisać, przecież to się jeszcze nawet nie zaczęło. :P
  •  

커래얟쓰

Ruszamy!

Spis członków:
1. JA! - Ański
2. Grimkel
3. Henryk
4. Cywilix
5. Borlach
6. Todsmer
7. Kazimierz - Kv
8. JJJ
9. Úlfurinn
10. Spiritus
11. Lukas - Sandyjski
12. Emilando - Zongepajcki Klasyczny

Do końca tygodnia podsyłam tekst grimkelowi i jedziemy. Zasady są następujące.
Przekazujemy tekst osobie po nas przetłumaczony na conlang wraz z gramatyką i słownikiem niezbędnym do przetłumaczenia na privie. Jako że są tutaj nowi co nie brali udziału przypominam - nie dajecie żadnej polskiej wersji nie. Do mnie podsyłacie równocześnie na privie ten tekst jak i jego tłumaczenie na polski. W razie pytań pytać tutaj.
Proszę jeszcze tutaj o info z tym jakim językiem startujecie będące z jednoczesnym potwierdzeniem uczestnictwa. Macie czas aż nadejdzie wasza kolej więc na spokojnie.

Z kwestii organizacyjnych - czy tydzień na przetłumaczenie i obecna kolejność wszystkim pasuje ?
  •  

Kazimierz

  •  

Emil

Kolejność i czas pasuje. Dla przypomnienia mówię, że będę startował z zongepajckim klasycznym (czyli ta podstawowa wersja).
  •  

Kazimierz

To ja tylko powiem, że jednak z kv będę startował (znowu). Ale następny rzylej niech będzie gammajski!
  •  

커래얟쓰

Żylej ruszył. Tekst jest dość krótki żeby szybko poszło. Zgodnie z zamówieniem sporo nazw własnych

Grímkel

Przesłałem rzylej Henrykowi na dyskordzie. I powiem tylko, że język, z którym startuję to ohastini — język dość mocno czasownikowy i inspirowany nahuatlem.
  •  

Henryk Pruthenia


Henryk Pruthenia


CivilixXXX

Sei Kryoutxtuo Ki
  •  

Borlach

Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Borlach

Oto ja, Adwokat Diabłów
  •