Artykuł lipca 2020

Zaczęty przez Pluur, Lipiec 31, 2020, 12:30:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

Który artykuł był twoim zdaniem godny odznaki "Artykuł Miesiąca"?

Pragamajowie
5 (31.3%)
Słownik nowopołabsko-polski
9 (56.3%)
Język radęcki
2 (12.5%)

Głosów w sumie: 16

Głosowanie skończone: Sierpień 15, 2020, 15:10:19

Pluur

Dziś minął termin składania zgłoszeń na Artykuł Miesiąca 2020 roku, do wyboru posiadamy:

Ankieta będzie czynna przez 7 dni - do siódmego sierpnia. Wyniki będą widoczne po jej wygaśnięciu.
GŁOSUJMY!
  •  

Kazimierz

Mamy remis. Co teraz, druga tura?

Kazimierz

No co się dzieje z tym Pluurem?
Może uznamy, że wygrał połabski? W końcu świat Gammy już jest reprezentowany przez jeden wyróżniony artykuł, podczas gdy Wendowie jeszcze nie, a zdecydowanie zasługują na upamiętnienie!


ZÎWE WENSKA!

Onoma

Nie zagłosowáłem w ankieciæ wcześniéj, jeśḿ więc za zwycięstwem języka Wielkích Wendów.
  •  

Borlach

A więc wciąż mamy impas XD
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Kazimierz

  •  

Borlach

Uuu czyżby Buka zdradził foki?
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Todsmer

  •  

Pluur

Był remis, jakim cudem zmienił się wynik?
  •  

Kazimierz

No trzeba jakoś wyłonić zwycięzcę  ;)

Borlach

Fałszerstwo wyborcze!
Połabscy agenci destabilizują sytuację w PFJ
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Siemoród

Doszły jeszcze głosy z zagranicy. Przypominam, że wciąż przed konsulatem w Splicie jest kolejka wyborców pragnących zagłosować.
Niech żyje Wolny Syjam!
  •  

Borlach

Wybory skończyły się kilka dni temu, głosy wyborców ze Splitu są więc prawnie nieważne. A druga tura wyborów nie została jeszcze formalnie przeprowadzona. Opozycja dokonuje więc manipulacji wyborczych, żeby nie powiedzieć fałszerstw. A to wszystko za pieniądze z Berlina!
Spoiler
Berlin to stolica Połab czy jakaś wioska na Rugii?
[Zamknij]
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Siemoród

Wende ni îdialachǫ nicig chiûdag! Wende sǫ nizalezące narod u̇n mają sujé pądze!

A glåwne gárd Wenskia tu muze bŷt Glîne, muze Bȧrlen, tu zaleze la wit nasech ȧspirȧcîj.

Spoiler

Połabianie nie zrobili nic złego! Połabianie to niepodległy naród i mają swoje pieniądze!

A stolica Wendlandu to może być Lüneburg, może Berlin, to zależy wyłącznie od naszych aspiracyj.
[Zamknij]
Niech żyje Wolny Syjam!
  •  

Kazimierz

  •