Polski w wersji A-O

Zaczęty przez Noqa, Kwiecień 21, 2012, 17:28:37

Poprzedni wątek - Następny wątek

Noqa

Padły mi w telefonie klawisze 7,8,9. Kto mi wymyśli intucyjny (znaczy rozumiany przez postronnych) systemu zapisu polskiego ograniczający się do liter od A do O?
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Noqa

Też próbowałem, nie daje rady.
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Vilène

Cytat: Noqa w Kwiecień 21, 2012, 17:28:37
Padły mi w telefonie klawisze 7,8,9. Kto mi wymyśli intucyjny (znaczy rozumiany przez postronnych) systemu zapisu polskiego ograniczający się do liter od A do O?
Wiesz co? Prościej będzie, jak złożymy ci się na nową słuchawkę...
  •  

Noqa

Odó$$ nie! Fod$$eba lodii binala$ek. Fóki co, ódało mi $ię ó$i$kać dakie co$:
P:F
R:L
S:$
T:D
U:Ó
W:B
Y:I
Z:$

Nie mam jeszcze do końca koncepcji dla "polskich": sz, ś, itd. DŹ na razie otrzymuje przez DI.

Niby i tak trzeba będzie komórkę zmienić, ale na razie czuję się jak pionier języka migowego czy cóś :>
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Towarzysz Mauzer

+o "ó" je$+ jakie$ niefol+onne, m1slalem, c21 b1 go albo nie 2apis1fac bo blo$+o jako "o", efen+*alnie bl2e2 "*". nie, nic 2 +ego nie id2ie 2lo2*miec, oklobne :(

mo2e jednak |*okombino\/\/ac w st4one |*okemonicy |*olac2onej 2 lit5fikiem?

3 52c2eb42e521nie chr2a52c2 b42mi 3 +42cinie
i 52c2eb42e521n 2 +ego sl1nie
3ol go 61+a: 6anie ch42a52c2/
6o co 6an +ak b42ec21 3 ga52c2/?
jak +o 6o co? +o je5+ 64aca
ka2da 64aca 5ie o6laca

364a3d2ie 24o2*mienie 31maga 6e3nego 315ilk/, ale 2 6e3no2cia da 5ie do +ego 6421231c2aic!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Noqa

De cifelki $abiją ka$dego, kdo $obac$iłbi e$eme$a. Bila$i jak 6421231c2aic c$y 52c2eb42e521n biglądają jak jaki$ kod komfutelobi. ;-)
At him he yelled and yelped, tackling with taunting and dauntings; he tied and tacked him tightly and tautly, and killed him and quelled him and quenched him.
  •  

Towarzysz Mauzer

3iem, 3iem, +o +1lko +aka +/46i5+1c2na 2aba3a. "Bila$i" +e2 5a do51c ha4dko4o3e, ale jako5 milej 5ie je 4o2521f4o3/je.

65. obiec/je, 5e j/2 +ak nie bede 6i5al!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Dynozaur

Kup se kurwa nowy telefon.

Przecież bez trzech cyfer to i tak jest Scheißenwerfer.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Aureliusz Chmielewski

Jak ty masz zamiar takie smsy wysyłać, to ja odbiorcom współczuje : F
The n-word
  •  

spitygniew

Cytat: Noqa w Kwiecień 21, 2012, 17:28:37
Padły mi w telefonie klawisze 7,8,9. Kto mi wymyśli intucyjny (znaczy rozumiany przez postronnych) systemu zapisu polskiego ograniczający się do liter od A do O?
O lol, a mnie 3, 6 i 9, też mam właśnie taki rozkmin. xD
P.S. To prawda.
  •  

Feles

A u mnie dotykowy, i mam wkurw, gdy wejdzie nie ta literka, co chciałem.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

tob ris tob

Może lepsze to niż Nokia 5030, gdzie wszystkie klawisze to jedna wielka płyta i ni idzie tam pisać szybko i precyzyjnie. W efekcie wychodzi tam coś takiego: dobrze > dobsze, jeszcze > jeszbzę i inne.
Odnośnie klawiatury bez 3, 6 i 9:
d>t, e>a, ę>ą, f>v, m>b, n>d, ń>di, o>a, ó>a, w>v, x>ks, y>i, z>s.
Dzień dobry :-)
  •  

Henryk Pruthenia

Cytat: тоб рiс тоб w Kwiecień 24, 2012, 14:36:00
Może lepsze to niż Nokia 5030, gdzie wszystkie klawisze to jedna wielka płyta i ni idzie tam pisać szybko i precyzyjnie. W efekcie wychodzi tam coś takiego: dobrze > dobsze, jeszcze > jeszbzę i inne.
Odnośnie klawiatury bez 3, 6 i 9:
d>t, e>a, ę>ą, f>v, m>b, n>d, ń>di, o>a, ó>a, w>v, x>ks, y>i, z>s.
Prawie Ci wyszedł polski po ubezdźwięczeniach, jak w estooońskim :D