Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Widsið

Zbieram zgłoszenia do wypełnienia maksymalnej puli miejsc (6) albo do drugiego dnia świąt.
  •  

Todsmer

Połowa ludzi na forum będzie modami :P
  •  

Pluur

Cytat: Widsið w Marzec 26, 2018, 18:27:14
Zbieram zgłoszenia do wypełnienia maksymalnej puli miejsc (6) albo do drugiego dnia świąt.
Jestem często na forumie, więc mogę się zgłosić, jeśli ktoś mi po wie co i jak.
  •  

Caraig

Mogę się zgłosić, jeśli da radę też moderować z telefonu, bo ostatnio często jestem poza domem, co jednak nie przeszkadza mi wchodzić :P Z wyjątkiem pisania jakichś dłuższych postów.
  •  

Borlach

Eh, to i ja mogę się zgłosić. A na forum, zwłaszcza Kyonie, bywam regularnie
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Dynozaur

#125
Cytat: Widsið w Marzec 26, 2018, 17:53:11
Ja ustawiłem, chciałem sprawdzić, jak szybko ktoś wróci do bullshitu. Nie dziwi mnie ani prędkość, ani kto to był. Cenzura zdjęta.

Tymczasem, nadal czekam na zgłoszenia do moderacji!

To jest bezczelne... Jako admin mógłbyś troszeczkę przystopować z tymi pogardliwymi uwagami.
Poza tem, ja do żadnego "bullshitu" nie wracałem. Zobaczyłem tę cenzurę przypadkowo, w którymś ze swoich starych postów (chyba podczas uprawiania "Nieznanej czynności", czyli zaglądania sobie w pomożesze). Nie miałem najmniejszego zamiaru się na temat objęty cenzurą wypowiadać.

Poza tem, to podpada pod przekraczanie uprawnień - zamienianie fora w jakieś swoje prywatne poletko... No i zalatuje hipokryzją, biorąc pod uwagę poprzednie, jakże autorytarne i pouczające, posty naszego głównodowodzącego nt. tego, co psuje nasze forum. To co najmniej nieeleganckie.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Widsið

#126
Nowi moderatorzy poprzypisywani do działów - jeśli jeszcze ktoś się zgłosi, mamy wolne miejsce.
Nie mamy, jest przecież jeszcze Pluur!

Dział "Inne" w opiece mają wszyscy.

Ubocznym skutkiem nowych uprawnień jest wylot Kyonu na sam dół forum - nie mam pojęcia jak do tego doszło o.O
  •  

Henryk Pruthenia

Bardzo dziwnie to poukładałeś - nie lepiej gdyby ludzie byli poprzedzielani blokami? No i przydałoby się, by było paru ogólnych moderatorów.

Dynozaur

#128
Nie ma to jak rozpatrzeć pozytywnie wszystkie kandydatury oprócz jednej xDDDDDD

Spodziewałem się, że tak będzie, ale można było przy tem zachować chociaż jakieś pozory przyzwoitości... Oczywiście wy będziecie się tylko głupio szczerzyć i mówić, że nic się nie dzieje, bo Miłościwie Panujący rozdał mody... Żałosne.

Myślałem, że już sobie wszystko wyjaśniliśmy. Każdy powiedział, co mu na wątrobie leży, ja się pokajałem... Ale widzę, że taki kij. Robicie wszystko, aby nie dać sprawie przejść do historji, zawsze gdzieś tam ta szpilka włożona być musi. Myślicie, że będę do końca życia siedział na klęczkach za jedną rzecz? Wasze niedoczekanie.

Nie dajecie mi absolutnie żadnych powodów, abym grał według waszych zasad. Jeżeli nie jestem tu mile widziany, to proszę o permbana (będzie to oczywiście złamaniem jakichkolwiek zasad przyzwoitości, ale i tak Miłościwie Panujący już nawet nie udaje). Przynajmniej nie będzie mnie dalej świerzbiło, żeby tu zaglądać.

I wy się dziwicie, że jesteście małym, zamkniętym środowiszczkiem...
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Obcy

I tak nie brałbym nic, bo mam wątpliwe zaufanie społeczne xDDD Żartuję, po prostu ani nie mam czasu, ani nie chce mi się... Myślę, że w miarę sprawiedliwie jest to rozdzielone i zgłosiły się rzetelne osoby.
  •  

Caraig

No wybacz, Dyno, ale właściwie dlaczego pozytywnie rozpatrzona miałaby być kandydatura kogoś kto ma status obserwowanego?
  •  

Dynozaur

#131
Widsið nie stawiał żadnych warunków, kto może aplikować, a kto nie.

Ale nie o to chodzi. Ja się w pełni spodziewałem, że moja kandydatura zostanie odrzucona, ale można było to zrobić ładniej. Poczekać na jeszcze kilka zgłoszeń, wybrać z nich wszystkich kilka, kilka odrzucić (jak to zwykle bywa przy jakiejkolwiek rekrutacji), a nie dać mody wszystkim, którzy się zgłosili, oprócz jednej osoby, zresztą bez słowa uzasadnienia, jakby w ogóle takiego zgłoszenia nie było.

Nie mam żalu o to, że zostałem odrzucony, ale o to, że zostałem kompletnie zlegceważony, potraktowany jak powietrze. To już podpada pod jawne poniżanie. Zresztą, to nie pierwszy raz, jak Miłościwie Panujący robi poniża mię w tej nitce (zresztą, cała ta akcja z powoływaniem modów ma na celu nic innego jak poniżenie mię).

Ja nie kwestjonuję decyzji admina. Decyzję podjął jaką podjął - miał do tego prawo. Chodzi mi tylko o jego legceważącą postawę, która jest karygodna i można by od kogoś dzierżącego stery i chyba aspirującego do miana osoby objektywnej, stojącej ponad konfliktami, wymagać jednak wyższej kultury.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Widsið

Akcja z powoływaniem modów ma na celu uniknięcie sytuacji, w której nie ma komu interweniować, kiedy ktoś - ty czy ktokolwiek inny - robi w dziale ,,Inne" czy jakimkolwiek innym, rynsztok. Twojej kandydatury nie rozważałem, jako że wsławiłeś się głównie brakiem samokontroli, a nie rozwagą czy pohamowaniem. Nie sądzę, żebyś był zdumiony, nie wydaje mi się także, żeby twoja kandydatura była poważna. Jej jedynym celem było zapewnienie ci argumentu do powiedzenia ,,a nie mówiłem". Czy to poniżające? Trudno powiedzieć. Czy nie traktuję cię poważnie? Tak, nie traktuję, na twoje własne życzenie. Droga do moderatorstwa nie jest dla ciebie zamknięta, ale póki co, nie jestem przekonany, czy w ogóle jesteś w stanie się ogarnąć. Jak już pisałem, proponowałbym ci separację z internetem i wyjście do ludzi na pewien czas. Jest to zresztą rada, która, skierowana do ciebie, padała na tym forum nie raz, spod różnych palców.

Zależałoby mi, żeby modzi byli połączeni w różne pary. Zobaczymy, jak to się sprawdzi - najwyżej któryś z was dostanie wyższy poziom dostępu, albo zastanowimy się nad rozwiązaniem blokowym.
  •  

Canis

Zrzekam się moderatorstwa na "lingwistyka ogólna", ale reszta mi się podoba.
  •  

Pluur

Jestem za daniem punkcików wiadomemu użytkownikowi za jego podpis:
Otwierasz na własną odpowiedzialność
Spoiler
CytatLEWAK NIE JEST MOIM BLIŹNIM!

Nie muszę go lubić, miłować, szanować, tolerować. Nie mam wobec niego absolutnie żadnych zobowiązań.

Znam swoją tradycję i swoją doktrynę - nie musicie mnie jej uczyć, a na pewno nie waszej wypaczonej jej wersji.
[Zamknij]
  •