Skargi na moderatorów i administrację

Zaczęty przez Henryk Pruthenia, Maj 21, 2013, 15:28:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Dynozaur

#135
Trzeba było mi to powiedzieć w ryj, a nie wywlekać jakieś osobiste żale publicznie, jeszcze w tak bucowaty sposób...

Trochę to słabe, nie sądzisz? Naprawdę wy nie znacie innych metod załatwiania problemów niż kapusiowstwo? Ani to eleganckie, ani męzkie... Tylko takie dziecinne "hurr durr, jesteś u pani mode". Wali tchórzem.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Úlfurinn

smrt zidum
  •  

Dynozaur

No mam nadzieję, że to troll. Tylko tym potrafiłbym usprawiedliwić ten post.

Syga stoi od kilku dni i jest widoczna pod wszystkimi moimi postami (Pluur popisał się teraz refleksem godnym korespondencyjnego szachisty xD). Gdyby ktoś z administracji uznał, że łamie ona zasady fora (chociaż nie mam pojęcia, w którym punkcie), to albo by ją usunął/wyedytował i wstawił mi odpowiednią ilość punktów albo ostrzegł mnie i poprosił o jej zmianę (z pewnością nie byłbym na taką prośbę głuchy). Ale tak się nie stało.

Czyżby Pluur podważał kompetencje administracji? No niby od tego jest ta nitka, ale... w tym wypadku wydaje mi się to jakieś wyjątkowo mało eleganckie i podszyte nizkimi pobudkami. Mam nadzieję, że to jednak mimo wszystko głupi żart. Powiedzmy, że nawet całkiem udany.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Pluur

Po prostu uważam, że takie podpisy jeszcze skuteczniej odstraszają nowych ludzi, bo zalatuje to jakąś walniętą sektą fejzbókową. Tym bardziej, że to forum nie jest związane w ogóle z polityką i jej pokrewnymi tematami. Po prostu jestem przeciw.
Cytat: DynozaurSyga stoi od kilku dni i jest widoczna pod wszystkimi moimi postami (Pluur popisał się teraz refleksem godnym korespondencyjnego szachisty xD).
Nie każdy jest tak nudny i spędza 24/7 na forum, czy jak kto woli w piwnicy.
  •  

Dynozaur

>fejzbókowa sekta

WAT xDDDD
Przecież na Fejzbóku obecnie nie można pisać nic, oprócz lizania innych użytkowników po jądrach, bo ban murowany... Już nawet nie można stwierdzić, że się czegoś nie lubi.


Ech, a wy ciągle z tymi nowymi... Jak nakręceni. Uwierz mi, to że zmienię sygnaturę nie sprawi, że nagle na forum nadciągną tysiące nowych członków. To tak nie działa. Ale cieszę się, że uważasz, że mam aż taki wpływ na to forum. Schlebia mi to. A nie jestem nawet modem...

Naprawdę, skończcie już z tem sprowadzeniem wszystkiego do uniwersalnego kozła ofiarnego p.t. N҃wi Uż҃nicy. Wszyscy doskonale wiecie, że to nieprawda. Przypominacie telewizyjnych djetetyków, wciąż forsujących tezę o wyższości margaryny nad masłem, chociaż nauka już lata temu wykazała dostatecznie przekonująco, że jest wprost odwrotnie xDDDDD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia

Ale co jak co, ale można by zmniejszyć rozmiar - na telefonach wygląda to jak taki duży czerwony kleks.

Canis

Atencyjna ta sygna. Nie dość, że wielkimi literami, to jeszcze czerwona...
  •  

Dynozaur

Mogę tę czerwień i rozmiar usunąć.

Inna sprawa, że:
>przeglądanie Somięza na telefonie
xDDDDDDDDDDDDD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia

Noi akurat na komputer się zazwyczaj nie chce wchodzić xddd

Dynozaur

No okej, ale to musi być strasznie niewygodne xDDDDD

Raczej nie jesteśmy mobile-friendly.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Kazimierz

Właśnie jest wygodne, nie to co te wszystkie mobilne stronki, co nie dość, że połowy funkcji nie mają, to jeszcze chujowo wyglądają.
  •  

Pluur

Cytat: Kazimierz w Maj 04, 2018, 10:13:15
Właśnie jest wygodne, nie to co te wszystkie mobilne stronki, co nie dość, że połowy funkcji nie mają, to jeszcze chujowo wyglądają.
Poza rozjeżdżaniem się czasem wielkości liter jest bardzo dobrze ;)
  •  

Henryk Pruthenia

Pisanie postów jedynie to mordęga, do normalnego przeglądania nawet lepiej się nadaje telefon.

Obcy

1. Od dawna była podnoszona kwestia wyglądu mobilnego. No cóż, ogólnie wygląd jest "napędzany" przez Simple Machines Forum, to do nich pretensje.
2. Skoro nawet Canis mówi, że "atencyjna" ta sygnatura, to może faktycznie jest coś nie tak.
  •  

Henryk Pruthenia

Todsmer, nie edytuj moich postów

Naprawdę radzę, byś tego nie robił.
Możesz to potraktować jako groźbę.