Zarządzanie forum > Organizacja

Nowy dział!? Potężne zmiany!? [ZOBACZ CZEGO BRAK ODKRYLI NAUKOWCY!]

<< < (2/3) > >>

Henryk Pruthenia:
1. Raczej starczy jeden wątek. Tą funkcję pełni póki co wątek dla Szkicy. Szatkowanie forum to zawsze zły pomysł.

2. Mi się podoba obecny układ. Znam go od 10 lat i się zawsze sprawdzał.

3. Raczej od bidy można by rzeczywiście przypiąć post ze spisem treści. Inaczej, według tej zasady trzeba by połowę tematów przypiąć.

4. Wątki na te wszystkie sprawu są. Nie potrzebna jest nam jakaś większa hierarchizacja fora, jesteśmy małą grupką, znamy się, i każdą sprawę rozstrzygamy na poziomie jednostki. Gdyby nas była setka, wtedy by to miało sens.

5. Roboto cierpliwego xd Nie dla mnie.

QRSGN:

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 17, 2020, 10:31:33 ---2. Mi się podoba obecny układ. Znam go od 10 lat i się zawsze sprawdzał.

--- Koniec cytatu ---
Obecny układ się sprawdza, ale jest mierną wizytówką

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 17, 2020, 10:31:33 ---3. Raczej od bidy można by rzeczywiście przypiąć post ze spisem treści. Inaczej, według tej zasady trzeba by połowę tematów przypiąć.
--- Koniec cytatu ---
Obecnie dział tłumaczeń jest bardzo biedny, dlatego moja propozycja może wydawać się śmieszna, jednak dzięki stworzeniu wątków zbiorczych, wierzę, że ten dział odżyje - gdy stworzy się je (cały czas nad nimi pracuję), łatwiej będzie tworzyć słownictwo konlangu - będzie można po prostu odhaczać kolejne przypięte wątki zbiorcze.
Jeśli obecna moderacjoadministracja byłaby niechętna do zabawy w tym dziale, mógłbym się podjąć wcielania tych wizji w życie | jeśli bym zyskał mandat, oczywiście |

--- Cytat: Henryk Pruthenia w Maj 17, 2020, 10:31:33 ---4. Wątki na te wszystkie sprawu są. Nie potrzebna jest nam jakaś większa hierarchizacja fora, jesteśmy małą grupką, znamy się, i każdą sprawę rozstrzygamy na poziomie jednostki. Gdyby nas była setka, wtedy by to miało sens.
--- Koniec cytatu ---
To prawda, jest nas mało. Tak to prawda, są na wszystko wątki - ale jest także potężny syf, niczego nie da się znaleźć w jednym miejscu - wszystkie informacje (dot. organizacji) są porozrzucane w zapomnianych wątkach po kilkaset odpowiedzi.
Gdyby był porządek w tak nieistotnej kwestii jak organizacja, to to forum byłoby wiele bardziej zachęcające.

Canis:
A właściwie to czemu nie jest nas setka?
Analytics, AdWords, SEO i jechane.

Todsmer:
Nie wiem, czy chcemy ludzi pytających, jak zrobić zadanie z polskiego w gimnazjum :P

No i musielibyśmy wtedy wdrożyć RODO xD

Pluur:

--- Cytat: Todsmer w Maj 17, 2020, 22:34:42 ---Nie wiem, czy chcemy ludzi pytających, jak zrobić zadanie z polskiego w gimnazjum :P

--- Koniec cytatu ---
A czemu by nie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej