Nowy root admin

Zaczęty przez Canis, Czerwiec 05, 2012, 09:01:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

żuwaczky

#90
I jeszcze może żeby pisać tu po polsku, nie po kaszubsku.

I zrobić porządek z tymi wszystkimi 'grami i postonabijaczkami', bo to naprawdę smutne, gdy na forum 3/4 nowych postów jest w tym dziale. Plus naprawdę niewielu potrzebuje wiedzieć, kto jest czyim ulubionym aktorem.
  •  

Mścisław Bożydar

Cytat: Fēlēs w Czerwiec 08, 2012, 21:23:44

· Utworzenie na forum FAQ zawierającego najważniejsze pojęcia językotwórstwa i kultury forumowej (a priori, Jasnysfinks, Marta), wskazówki i linki.

· Poronione fora obcojęzyczne i działy w ogólności.

Co do pierwszego: wiki nie ma spełniać tej roli?
Drugie: popieram :D
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Feles

CytatCo do pierwszego: wiki nie ma spełniać tej roli?
Chodzi raczej o zebranie tego wszystkiego, aby nowi nie musieli szukać wszystkiego po wiki, tylko by można ich było skierować do tego jednego wątku.
Takie coś spełniające założenie ,,Zajrzyj tutaj nim zaczniesz postować".
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

żuwaczky

I w takim Zajrzyj tutaj ma być informacja o tym, o co chodzi ze Sfinksem? Ja bym podziękował po przeczytaniu jednego akapitu.
  •  

Mścisław Bożydar

Może pierwsza część byłaby o ogólnych zasadach (xD), opis forum. W drugiej można by opisać "kulturę fora" czyli nasze memy, skrzywienia itp ;-)
Hvernig á að þjálfa Dragon þín?
  •  

Towarzysz Mauzer

CytatI w takim Zajrzyj tutaj ma być informacja o tym, o co chodzi ze Sfinksem? Ja bym podziękował po przeczytaniu jednego akapitu.
Prawda jest taka, że językotwórstwo to taka działalność, że ktoś zupełnie normalny i tak w tym nie usiedzi. A jak jest jakimś frikiem - cyrylicznym, hangulowym, połabskim, starożytnosłowiańskim, bantuskim czy polisyntetyzującym, cokolwiek - to może to kupić. Zasady typu "piszemy tu tylko RJP-polskim" to jakieś zwalczanie cudzych frikostw, tak naprawdę w imię własnych. A w istocie jest tak, że skoro są tacy, którzy wchodzą w takie zabawy, to w czym problem? Przeciwcyryliczni czy przeciwhangulowi mają tyle innych działów dla siebie! Problemem jest tylko nadmierne rozbestwienie użytkowników czy grup, jakby we wszystkich działach zaczęło być hangulem, tobym ocipiał. Ale to żaden argument za jakimiś językowymi regulacjami. Więcej tolerancji dla cudzych odchyłów, panowie!
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Canis

inb4 jeden temat do gadania tylko w cyrylicy i jeden temat do gadania tylko w hangylu
  •  

Dynozaur

Ja, Dynozaur Paroksytonowicz Potpŭomykov zgłaszam swoją kandydaturę na opiekadlnika korzennego z ramienia Partji Foronacjonalistycznej.

Jako, że na forze obowiązuje pluralizm poglądów, każda forowa opcja polityczna powinna mieć swoje przedstawicielstwo. Jako przedstawiciel foronacjonalizmu obiecuję, że będę bronił polskości i wartości moralnych w tym zacnym miejscu.

Ale za serwa płacić nie chcę. xDDDDDDDDDDDDD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

żuwaczky

Cytat: Canis w Czerwiec 10, 2012, 11:52:47
inb4 jeden temat do gadania tylko w cyrylicy i jeden temat do gadania tylko w hangylu
DAT IDEA.

Dynozaur, wspieranie pluralizmu poglądów nie ma wiele wspólnego z wpychaniem swoich poglądów gdzie się da. Na poprzednim forum na początku polityka gdzieś tam się przewijała, każdy wiedział, że Ciupak to wstrętny komuch (PC :*), ale nie było wszędzie roztrząsania tego, jakie ziemie zostaną w Judeopolsce jak już zmniejszy się liczebność narodu do 15 mln i zamieni się nas w lokajów Izraela. Polityki nie może być w każdym temacie, a jak dobrze potrafisz wszystko do tego sprowadzać, udokumentował już Ciupak.
  •  

żuwaczky

Cytat: Dynozaur w Czerwiec 10, 2012, 14:17:47Ale za serwa płacić nie chcę. xDDDDDDDDDDDDD
a tym się już pogrążyłeś
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Czerwiec 10, 2012, 11:52:47
inb4 jeden temat do gadania tylko w cyrylicy i jeden temat do gadania tylko w hangylu
Przecież taki jeden temat już istnieje...

http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=346.0
  •  

Dynozaur

Cytat: zafacky (kurwinkrul) w Czerwiec 10, 2012, 17:49:31Dynozaur, wspieranie pluralizmu poglądów nie ma wiele wspólnego z wpychaniem swoich poglądów gdzie się da. Na poprzednim forum na początku polityka gdzieś tam się przewijała, każdy wiedział, że Ciupak to wstrętny komuch (PC :*), ale nie było wszędzie roztrząsania tego, jakie ziemie zostaną w Judeopolsce jak już zmniejszy się liczebność narodu do 15 mln i zamieni się nas w lokajów Izraela. Polityki nie może być w każdym temacie, a jak dobrze potrafisz wszystko do tego sprowadzać, udokumentował już Ciupak.

W jaki sposób zabrania mi to kandydować?

Cytat: zafacky (kurwinkrul) w Czerwiec 10, 2012, 17:50:41a tym się już pogrążyłeś

Nieważne. Mówiłem, że chcę kandydować na róta, a nie im zostać.
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

żuwaczky

czy ja Ci zabraniam? Ja dyskutuję nad Twoim programem wyborczym.
  •  

Canis

Cytat: Ⓐ Vilén w Czerwiec 10, 2012, 17:56:04
Cytat: Canis w Czerwiec 10, 2012, 11:52:47
inb4 jeden temat do gadania tylko w cyrylicy i jeden temat do gadania tylko w hangylu
Przecież taki jeden temat już istnieje...

http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=346.0
To nie jest "taki temat".
  •  

tob ris tob

Cytat: Dynozaur w Czerwiec 10, 2012, 18:56:03Ale zakładać partyj i kandydować do Sejmu nikt im nie może zabronić.
Cytat: Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej, art. 13Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Mam takie pytanie: jak zamierzacie te "wybory" zorganizować?
Dzień dobry :-)
  •