Nowy root admin

Zaczęty przez Canis, Czerwiec 05, 2012, 09:01:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

spitygniew

Ale w czym problem? Od paru miesięcy mamy Krucjaty, które ktoś komu wadzi polityka może po prostu zignorować. Co do odwrotnie proporcjonalnego wzrostu języków i polityki, to nie wiem jak z innymi, ale w moim przypadku po prostu sam od dawna nie robię konlangów ani światów (no, parę dni temu zacząłem rysować mapę stolicy Strandlandii, ale porzuciłem to szybko) bo po prostu nie mam już na to czasu, a i chęci mniej - cóż, brutalną prawdą jest, że to zabawa dla całkiem autystycznych no-life'ów... Co do mojego politykowania wyjaśniłem już to - dodam, że jako iż nie mogę się teraz zobaczyć z moją znajomą-nacjonalistką i tak się stęskniłem za gorącymi dyskusjami politycznymi, że aż chciałem coś strollować na Krucjatach, ale jak przczytałem wasze posty to się rozmyślełem. ;p
P.S. To prawda.
  •  

Towarzysz Mauzer

Swoje już pisałem, a dodam tylko, że zgadzam się i ze Spitygniewem.
Skrzydła miłości, mocy, o wielki, Twardy Jerze,
Rozpostrzyj ponad nami, ogrzej i przyjmij nas. -Mrkalj, Palinodia o twardym jerze
***
VIVAT CAROLVS GVSTAVVS REX POLONIÆ
  •  

Fanael

Ile wynosi roczna opłata za utrzymanie serwera?
  •  

Canis

  •  

Vilène

Cytat: Canis w Czerwiec 06, 2012, 21:28:22
39,90 zł.
Pf, czyli prawie za darmo... tyle, to i ja mógłbym zapłacić sam z własnej kieszeni...
  •  

Canis

No to jak będzie? Kto oficjalnie chce być hersztem?
  •  

Vilène

Cytat: Canis w Czerwiec 07, 2012, 11:12:06
No to jak będzie? Kto oficjalnie chce być hersztem?
Ja zgłaszam swoją oficjalnie kandydaturę. Módlcie się, żeby kto inny też zgłosił, bo jeszcze ja nim zostanę.
  •  

Canis

  •  

Fanael

To jeszcze zgłaszam się ja.
  •  

Feles

anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Hmmm
Ja bym się mógł zgłosić.
Nie jestem ani zwolennikiém forumoanarchji, ani forumofaszyzmu. Nie udzielam się ostatnio zbytnio, ale jednak przeglądam wątki, więc wciąż jestem na bieżąco z tém, co się dzieje na tém forze.
Według mnie walka z politykowaniém na forze jest torszki bez sensu, wydzielanie ich i przenoszenie do odpowiednich wątków w Krucjatach póki co nie jest złe.
Sprawdza się.

Utrzymanie serwera z własnéj kieszeni - żaden problem. Pieniążki mam.

Nie chciałbym ze wszystkiech Felesa, bo ten wprowadził hmmm, porządkowanie chaosu, czego bardzo bym nie chciał. Naprawdę, wolę już Viléna, ten jest jeszcze... hmmm... ludzki (tak bardzo, jak wafelek może taki być).

Feles

CytatWedług mnie walka z politykowaniém na forze jest torszki bez sensu, wydzielanie ich i przenoszenie do odpowiednich wątków w Krucjatach póki co nie jest złe.
Tak...
Wątkiem z największą liczbą odpowiedzi są ,,Skrajne opcje ...", a Krucjaty to czwarty największy dział, tuż po Innych, Organizacji i Lingwistyce ogólnej.
anarchokomunizm jedyną drogą do zbawienia ludzkości
  •  

Henryk Pruthenia

Feles, jeżeli chcemy, by te forum było bardziéj konlangerskie, to twórzmy konlangi, a nie wypierdalajmy z fora wszystkiech, którzy napomykają pro politykę...
Bowiém, czy o to chodzi?
O to, by procentowo było więcéj konlangów, kosztém na przykład zimnego (bo będzie trzeba wywalić Dynozaura, z tém Twojém podejściém), czy innech konlangów?
A może dać im spokój?
Wydzielać, usuwać, gdy coś niepotrzebnie ktoś strzelił?

Albo lepiéj!
Usuńmy każde słowo nie na temat konlangerstwa... I mamy z pięć tematów. Góra.

I może nie zauważyłeś, te forum to forum "językotwórców", nie "o językotwórstwie". Jeżeli językotwórcy politykują, to co, strzelać mamy?
A właśnie nie!
Ja będę przenosił, ciął wątki. Bo jak ktoś nie lubi polityki, to zablokuje dział krucjaty, gdzie każdy taki wątek będzie przenoszony od razu, i tyle. I dla niego polityki nie będzie. A dla tego, co wmieszał się w jakiś spór, przeczyta to sobie, poogląda, coś popisze... i tyle. PRZECIEŻ PO COŚ DZIAŁ "INNE" JEST, PRAWDA?

Ja sam nie lubię polotykowania, ale rozumiem, że inni lubią. A Ty chcesz, by te forum podpięto pod Twój gust, który jest apolityczny. Mój gust téż taki jest, ale inni tak chcą.

Koniec wywodu.

Ciupak naprawdę jest lepszy od Ciebie na te stanowisko, jesteś zbyt autorytarny

Fanael

To wy się kłóćcie dalej, a w tym czasie adminem korzennym zostanie Ciupak albo co gorsza ja.
  •  

Vilène

Cytat: Henryk Pruthenia w Czerwiec 07, 2012, 15:54:04
Ciupak naprawdę jest lepszy od Ciebie na te stanowisko, jesteś zbyt autorytarny
Zdziwisz się, jak zacznę wypierdalać wszystkie posty politykujące, a w skrajnych przypadkach będę dawać ostrzeżenia...
  •