Zarządzanie forum > Organizacja

Wniosek o banana

(1/7) > >>

Vilène:
Niniejszym wnioskuję o zbanowanie na jakiś czas (jakieś 2 tygodnie-miesiąc) użytkownika o nazwie Dynozaur, do czasu aż ochłonie i przemyśli może swoje zachowanie. Uzasadnienie:

Otóż niniejszy osobnik, od czasu jak przyszedł na forum po pewnym czasie nieobecności, zaczął psuć atmosferę na forum sprowadzaniem prawie WSZYSTKICH TEMATÓW na politykę*. Nie można chyba nazwać tego zupełnie inaczej, niż trolling. W związku z tym wnioskuję o to, co w sentencji.

* dowody:

http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=410.msg15172#msg15172
http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=48.msg15140#msg15140
http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=48.msg15154#msg15154
http://jezykotw.webd.pl/f/index.php?topic=370.msg15148#msg15148

Dynozaur:
O, widzę, że pod moją nieobecność PeCet zmienił bieguny polityczne. Brawo!

Canis:
"Użytkownika o nazwie Dynozaur" - po co te zwroty, przecież wszyscy go dobrze znamy. Jak chcesz się przypodobać, to mów o mnie "Jaśnie oświecony herszcie słońce XXI wieku". To będzie miało jakiś skutek dla sprawy. xDDDD

Mówiąc jednak poważnie, w imię anarchii, którą panowie tak bronią, odmawiam bana. Ale Dynozaur, na litość, ogarnij się. Polityka jest nudna jak flaki z olejem, nadawanie o krzywdach na tle Ukrainy przy każdej możliwej okazji jest żałosne i przypomina mi histerię smoleńską, aż nie chce się tego czytać. Więcej czystego językoznawstwa, mniej czystej polityki. Błagam.

Dynozaur:
Taaaaa, "nie gadajmy o polityce", a Rusini zacierają ręce...

No dobra, spróbuję nie gadać o tym poza Krucjatami.

Vilène:

--- Cytat: Canis w Maj 25, 2012, 07:34:31 ---Mówiąc jednak poważnie, w imię anarchii, którą panowie tak bronią, odmawiam bana.

--- Koniec cytatu ---
Aha, w imię anarchii urzeczywistniasz faszyzm. Osobliwa logika.

Ale siur, widzę że i tak osiągnąłem swój cel, i szanowna administratura wzięła się w końcu za robienie porządku z politykowaniem. Dobre i to.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej