Językotwórstwo (conlanging) i światy > Conworldy i althisty

Nukias

(1/3) > >>

Humankind:
Przedstawiam mój stary projekt, który mnie ostatecznie przerósł. Okazało się, że stworzenie w krótkim czasie 20 działających (bardziej lub mniej) języków to trochę zbyt. No ale jest.Reiki98:
Wygląda bardzo obiecująco! Czy to cała planeta, czy fragment? Jeśli cała, ma mało oceanów ;D Czy były do tego tworzone języki? Z przyjemnością obejrzę efekty tworzenia lingwistyczno-etniczno-społecznego aspektu tego świata!

Humankind:
To cała planeta. W takim razie muszę zrobić kilka zmian. Każde państwo ma zrobiony język (albo przynajmniej jakieś podstawy), a granice robiłem na bazie rozmieszczenia kultur (bardzo przydatna opcja). Projekt się zatrzymał i od kilku lat wygląd planety się nie zmienia (nawet nie mam dla niej nazwy), ale może coś ruszy

Reiki98:
Oby, życzę owocnej pracy nad projektem! Z chęcią zobaczyłbym np. coś w rodzaj mapy fizycznej, czy opis fauny, flory. Zadam też pytanie, które mi kiedyś zadano xd- czy w tym świecie rozgrywają się jakieś historie, opowieści, czy jest  tylko stricte do tworzenia conlangów?

Humankind:
Miało być tylko i wyłącznie dla języków ale w trakcie robienia granic miałem już w głowie, które państwa nie przepadają za sobą, nawet nie wiem czemu. Strona, na której robię tę mapę, ma strasznie dużo opcji, więc można ustalić dyplomację, jakieś szczególne miejsca, bitwy, itd. Postaram się uzupełniać ją

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Nie udało się pochwalić
Pochwalanie...
Idź do wersji pełnej