Takie sobie mapy...

Zaczęty przez Dynozaur, Wrzesień 14, 2011, 19:25:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

Obcy

Mapa największego i najludniejszego państwa od 1 lipca na Kontynencie Istanbudzkim po tym, jak złączono Marnesę i Nissidę. Jego stolicą jest 10,5-milioniowa Hëda ['hada].
  •  

Vilène

#181


Mapa Europy Środkowo-Wschodniej która zadowoli zarówno największych polonofilów i polonofobów, czyli:

— KRESY NASZE!!!!!!!
— ODDAJMY DAWNY ZABÓR PRUSKI NIEMCOM!!!!!

Bonusowo:

— rozbiór Litwy Żmudzi i Ukrainy Małorusi
wschodnia Ukraina Noworosja znowu w Rosji
— Węgry w przedsoborowych staropiastowskich przedtrianońskich granicach (bo bratanki)
— WBP to naprawdę kondominium łotewsko-białoruskie pod estońskim zarządem powierniczym
  •  

elslovako

#182
Oficjalnie: jestem zbyt głupi na sarkazm
  •  

Vilène

Lol, przecież to było celowe, nowa w internetach nie jestem xD.
  •  

Obcy

#184
1. Jestem wielkim sympatykiem Niemiec, ale z Großdeutsches Reich to lekka przesada, poza tym jestem przeciwnikiem oddawania zaboru pruskiego.
2. Jestem wielkim sympatykiem ludów bałtyckich, ich brak niepodległości mi się nie podoba, a zwłaszcza rozbiór Litwy.
3. Jestem wielkim przeciwnikiem Rosji, dla niej żadnych terenów.
4. Mnie się nie podoba określenie Polacy, już wolałbym Lachowie.
  •  

Vilène

Cytat: Obcy w Lipiec 12, 2015, 20:30:29
Mnie się nie podoba określenie Polacy, już wolałbym Lachowie.
Mieszkanki wtedy powinny się nazywać Lachony.
  •  

Henryk Pruthenia

Tik, tak, tik, tak...
Dzień sznura się zbliża.

Dynozaur

Podział administracyjny kraju wg Biedronki (Sos):


Co byście powiedzieli na takie województwa? xD
Jaranie się starem forem to pedalstwo, a Kwadrat i Seiphel to ciota i chuj.

P*lsko, cóżeś uczyniła ze swoim chrztem?
  •  

Henryk Pruthenia


Piołunnik

O, rozmieszczenie lokalnych oddziałów najpopularniejszego w Polsce dyskontu ma więcej sensu niż polski podział administracyjny?
  •  

spitygniew

Mniej-wiecej zgadza sie z rozkladem gestosci zaludnienia, przez co wojewodztwa mialy by prawie rowna liczbe ludnosci, popieram w chuj.
P.S. To prawda.
  •  

Vilène

Autyzm: tworzyć alternatywnohistoryczne mapy świata.
Autyzm ×2: ...z jednostkami administracyjnymi.
Autyzm ×4: ...drugiego rzędu.

Jak widać, work in progress, grzebię sobie w tym tylko jak mi się nudzi, więc mimo że to jest robione od roku nadal jest w takim stanie jak jest.

  •  

Piołunnik

Co robią te jaśniejsze odcienie w... e... Węgrosławii?
  •  

Caraig

Na jaki Rok Pański ta mapa?
  •  

Vilène

Cytat: Piołunnik w Grudzień 16, 2015, 21:26:24
Co robią te jaśniejsze odcienie w... e... Węgrosławii?
Robią za autonomiczne prowincje dla mniejszości które nie zasłużyły sobie na własną republikę. Są nimi: Bośnia (dla Bośniaków [xD]), Banat (dla Rumunów) i Karyntia (dla Niemców).

I nie mówi nic o Węgrach, uralskojęzycznych Węgrów w tym althiście nie ma. Inwazja Madziarów na Kotlinę Panońską była, ale potem region podążył drogą Bułgarii i to elity się zeslawizowały, a nie plebs zmadziaryzował. Po Madziarach pozostała tylko nazwa ludu który tam się znajduje – Megierzy (o których już tu pisałam).

Cytat: Caraig w Grudzień 16, 2015, 22:12:30
Na jaki Rok Pański ta mapa?
2015.
  •