Cześć

Zaczęty przez Humankind, Styczeń 13, 2021, 16:29:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

Humankind

Hej, tworzeniem języków zajmuję się już dosyć długo, zajęcie dla mnie ciekawe ale efekty, w mojej ocenie, są przeciętne. Podzielę się tym potem, żeby zobaczyć skalę moich "umiejętności"

QRSGN

Serdecznie witam(y) na naszem skromnem Forum!

Daj pozór na specyficznych Użytkowników - a poza tem: frajdy i rozwoju!
Najlepszego Dnia - wszyscy ludzie Idei
  •  

Henryk Pruthenia

#2
Hej! Zapraszam na nasz nieoficjalny Dyskord - https://discord.gg/6yQ42jF9Cw
99,99% aktywności ma miejsce tam.

Borlach

Witamy na forum!
Zajmujesz się raczej kąlangami a priori (nie opartymi na żadnych istniejących językach) czy a posteriori (to znaczy takimi, które wywodzisz z prawdziwych, np polskiego czy angielskiego)?
Oto ja, Adwokat Diabłów
  •  

Humankind

Cytat: Borlach w Styczeń 13, 2021, 22:14:53
Witamy na forum!
Zajmujesz się raczej kąlangami a priori (nie opartymi na żadnych istniejących językach) czy a posteriori (to znaczy takimi, które wywodzisz z prawdziwych, np polskiego czy angielskiego)?

Staram się odchodzić od istniejących i zaczynałem właśnie od a priori. Ostatnio zacząłem robić 2 języki na bazie zachodnich romańskich
  •  

Spacepunker

Cytat: Humankind w Styczeń 16, 2021, 20:51:58
Cytat: Borlach w Styczeń 13, 2021, 22:14:53
Witamy na forum!
Zajmujesz się raczej kąlangami a priori (nie opartymi na żadnych istniejących językach) czy a posteriori (to znaczy takimi, które wywodzisz z prawdziwych, np polskiego czy angielskiego)?

Staram się odchodzić od istniejących i zaczynałem właśnie od a priori. Ostatnio zacząłem robić 2 języki na bazie zachodnich romańskich

Brzmi ciekawie.
  •